خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مظفر صالح نیا در سنندج بازداشت شد

مظفر صالح نیا در سنندج بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مظفر صالح نیا فعال کارگری در محل کار خود در سنندج دستگیر شد. آقای صالح نیا سال گذشته از آخرین پرونده و اتهامات مطروحه علیه خود تبرئه شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، ظهر امروز سه شنبه چهار مهرماه ۹۶، مظفر صالح نیا عضو هئیت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران در محل کار خود در شهر سنندج توسط دو مامور لباس شخصی، بدون ارائه هیچگونه کارت شناسی، سند و یا مدرکی بازداشت گردید و در مقابل اصرار فرزندش برای علل و دلایل بازداشت وی، گفته شد برای اطلاع از وضعیت پرونده ی مظفر صالح نیا به دفتر ستاد خبری اداره اطلاعات سنندج مراجعه کنند.

همسر مظفر صالح نیا برای پیگیری بازداشت وی به این ستاد مراجعه کرد،اما جواب روشن و مشخصی به او ندادند و اخطار کردند تا پنج روز آینده برای پیگیری وضعیت همسرش به این اداره مراجعه نکند.

 لازم به یادآوری است مظفر صالح نیا در اول تیر نود و پنج از سوی مامورین اطلاعات سنندج دستگیر شده بود که بعد از حدود ۲۰ روز با گذاشتن وثیقه به طور موقت آزاد شده بودند.

این فعال کارگری ۲۷ مهرماه سال ۹۵ در دادگاه انقلاب سنندج محاکمه شد. دادگاه نامبرده را از اتهامات امنیتی مطروحه تبرئه نمود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید