خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶, 17th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ساعت ۲۰:۳۲:۳۴

    خانه  > زندانیان  >  بیش از سه هفته بی خبری از سرنوشت یک بازداشت شده در کرمانشاه

بیش از سه هفته بی خبری از سرنوشت یک بازداشت شده در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – از وضعیت یک شهروند کرمانشاهی نام «حسین منصوری جلالوند» که از سه هفته پیش توسط نیروهای امنیتی در این شهر دستگیر شده کماکان اطلاعی در دست نیست. اتهام منصوری جلالوند برهم‌زدن نظم عمومی عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، حسین منصوری جلالوند از پیرو آیین یاری در روز ٨ شهریور ۱۳۹۶، توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده و تاکنون اطلاع دقیقی از سرنوشت وی کسب نشده است.

یک منبع مطلع نزدیک به خانواده‌ی حسین منصوری جلالوند گفت: «او به علت سازماندهی مراسمات نوروز دستگیر شده و به خانواده‌اش اعلام شده است که اتهام اصلی‌ او، برهم‌زدن نظم عمومی بوده و تنها در تماس کوتاهی توانسته است بازداشت خود از سوی یکی از ارگانهای امنیتی را به اطلاع خانواده‌اش برساند.»

وی پیشتر نیز به خاطر انتقاداتش در دنیای مجازی در رابطه با عدم توجه به بیکاری در استان کرمانشاه و شرکت در اعتراضات یارسانیان با بازجویی روبرو شده بود.

او که ساکن شهرستان نکا در استان مازندران می‌باشد و در زادگاه خود در استان کرمانشاه به فعالیتهای مدنی می‌پردازد، قبل از آن نیز به علت راه‌اندازی مراسمات نوروز در میان کُردهای مازندران از سوی نیروی انتظامی این استان مورد تهدید قرار گرفته بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید