خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  فائزه‌هاشمی از ممنوع الخروجی ۵ تن از اعضای خانواده رفسنجانی خبر داد

فائزه‌هاشمی از ممنوع الخروجی ۵ تن از اعضای خانواده رفسنجانی خبر داد

خبرگزاری هرانا – فائزه هاشمی، فعال سیاسی و دختر علی اکبر هاشمی رفسنجانی از ممنوع الخروحی ۵ تن از اعضای خانواده هاشمی رفسنجانی خبر داد. پیش تر خانم هاشمی از موضوع ممنوع الخروجی اعضای خانواده خود خبر داده بود اما در آخرین اظهارات تعداد افراد ممنوع الخروج افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، روزنامه شهروند مصاحبه‌ای با فائزه هاشمی انجام داده است که در آن فائزه هاشمی از ممنوع الخروجی پنج نفر از اعضای خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی خبر داده است. این اظهارات، یک ماه و نیم پس از خبر دادن خانم هاشمی از ممنوع الخروجی چهار نفر از اعضای این خانواده منتشر می شود.

او در بخشی از این مصاحبه گفته است “پنج نفر از اعضای خانواده ما ممنوع‌الخروج شده‌اند یا مرتبا به دادگاه احضار می‌شویم. خب قبلا من آن‌قدر پرونده نداشتم؛ قبلا کم‌وبیش داشتم ولی در چهار پنج ماه گذشته مدام احضاریه می‌فرستند که وقتی می‌رویم عمدتا گزارش‌های کذب است و واقعیت ندارد و به‌ نظر هم می‌رسد که این ماجرا می‌خواهد ادامه پیدا کند و تمامی ندارد.

من در ٢۶ اردیبهشت امسال ممنوع‌الخروج شدم

شاید تصور می‌شود که ما اسنادی را از اسرار نظام در اختیار داریم که می‌خواهیم منتشرش کنیم در حالی ‌که چنین چیزی نیست؛ آقای‌ هاشمی عاقل‌تر و باتدبیرتر و سیاستمدارتر از این بود که بخواهد اسنادی را برای ما به جا بگذارد. حداقل من یکی که هیچی ندارم. حالا اگر بر فرض هم اسنادی باشد، با تکنولوژی امروز لازم به خروج از کشور برای انتشار آنها نیست. به ‌نظر می‌رسد با شایعات و گزارش‌ها و پرونده‌هایی که برای من درست کرده‌اند، به دنبال این هستند که عامل بیگانه، جاسوس و در این مایه‌ها چیزی دربیاورند.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید