خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶, 17th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ ساعت ۱۲:۴۳:۱۸

    خانه  > کارگران  >  مطالبات مزدی کارمندان و کارگران شهرداری مریوان

مطالبات مزدی کارمندان و کارگران شهرداری مریوان

خبرگزاری هرانا – پرسنل شهرداری مریوان در استان کردستان چندین ماه معوقات مزدی پرداخت نشده دارند. کارگران این شهرداری که در بخشهای مختلف خدمات و فضای سبز مشغول به کار هستند، حدود دویست نفر هستند که مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. حق بیمه این کارگران نیز در ماههای گذشته پرداخت نشده و برای تعویض دفترچه های بیمه با مشکل مواجهند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۹، دستمزد پرسنل شهرداری مریوان در استان کردستان در ماههای گذشته پرداخت نشده است.

کارگران این شهرداری که در بخشهای مختلف خدمات و فضای سبز مشغول به کار هستند، حدود دویست نفر هستند که مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. حق بیمه این کارگران نیز در ماههای گذشته پرداخت نشده و برای تعویض دفترچه های بیمه با مشکل مواجهند.

دستمزد کارمندان این شهرداری نیز در ماههای گذشته پرداخت نشده‌است. چند ده کارمند این شهرداری، با احتساب این ماه (شهریورماه)، سه ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند.

پرسنل شهرداری مریوان می‌گویند کمبود بودجه و فقدان نقدینگی باعث شده که شهرداری نتواند دستمزد و مزایای مزدی پرسنل خود را پرداخت کند.

دفتر شهرداری مریوان در پاسخ به خبرنگار ایلنا ضمن تایید این خبر گفت: “مشکل اصلی کمبود بودجه است و امیدواریم به زودی این مشکل حل شود”.

در عین حال دفتر شهرداری مریوان از خاتمه کار شهردار قبلی مریوان خبر داد و گفت: “در حال حاضر این شهرداری سرپرست دارد و تلاشهایی برای تامین بودجه در حال انجام است”.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید