خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  اسیدپاشی زن بر روی شوهرش

اسیدپاشی زن بر روی شوهرش

خبرگزاری هرانا – زن جوان مدعی است “توهین های مرد” تنها علتی بود تا نقشه اسیدپاشی شبانه را اجرا کند. این زن مدعی است چون همسرش او را طلاق نمی داد برای رهایی از دست همسرش چنین سناریویی را طراحی کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آنا، عقربه های ساعت ۴ صبح ١٩ مرداد را نشان می داد که مرد جوان با حس سوزش شدید روی صورتش از خواب پرید. او در یک لحظه همسرش را دید که با ظرفی در دست بالای سرش ایستاده است. سوزش صورتش به حدی بود که مرد جوان در همان لحظه های اول دریافت که قربانی اسیدپاشی از سوی همسرش شده است.

شقایق که بعد از اسیدپاشی با صدای فریادهای سوختم سوختم همسرش متوجه وخامت ماجرا شده بود بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و بدین ترتیب مرد جوان راهی بیمارستان شد. شدت سوختگی در حدی بود که بلافاصله مرد جوان تحت عمل جراحی قرار گرفت و همسرش بازداشت شد.

شقایق زمانی که در مقابل بازپرس محسن مدیرروستا قرار گرفت به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت: “همسر مدام مرا کتک می زد و به من توهین می کرد هر بار هم که از او خواستم جدا شوم او مخالفت کرد. برای اینکه از دست توهین ها و کتک های همسر معتادم خلاص شوم تصمیم گرفتم روی او مایع ضدعفونی کننده بریزم تا کمی بترسد و طلاقم را بدهد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید