خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  سایت بولتن نیوز مجرم شناخته شد

سایت بولتن نیوز مجرم شناخته شد

خبرگزاری هرانا – سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات گفت که امروز به پرونده سایت بولتن نیوز به اتهام “نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی” رسیدگی شد که با نظر اکثریت آرا هیات منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات از بررسی اتهامات مدیران مسئول روزنامه صبا و سایت خبری بولتن‌نیوز در جلسه امروز دادگاه مطبوعات خبر داد.

علی اکبر کساییان در مورد جلسه امروز دادگاه مطبوعات که در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد گفت: “امروز سه پرونده در این شعبه مورد رسیدگی قرار گرفت که اولین آن پرونده مربوط به خبرگزاری دانشجو است که در بدو امر شاکی پرونده شکایت خود را پس گرفت و رسیدگی مختومه شد”.

سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات ادامه داد: “پرونده مدیر مسئول روزنامه صبا که متشکل از اتهامات افترا و نشر اکاذیب بود مورد بررسی قرار گرفت که بعد از رسیدگی با نظر اکثریت اعضا هیات منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته نشد”.

او افزود: “همچنین امروز به پرونده سایت بولتن نیوز به اتهام نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی نیز رسیدگی شد که با نظر اکثریت آرا هیات منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته و مستحق تخفیف نیز شناخته شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید