خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دو متهم اسیدپاشی در تهران خود را به پلیس تسلیم کردند

دو متهم اسیدپاشی در تهران خود را به پلیس تسلیم کردند

خبرگزاری هرانا – دو جوان که نسبت دایی و خواهرزادگی با هم دارند، ۱۷ روز پیش در پی اختلاف با فرد دیگری اقدام به اسیدپاشی کردند. این دو فرد روز گذشته خود را به پلیس تسلیم کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری، ۲۱تیرماه گزارش یک حادثه اسیدپاشی در خیابان استادمعین به قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس جنایی تهران اعلام شد.
بررسی‌ها حکایت از این داشت که درگیری بین ۲گروه دو نفره و سه نفره رخ داده است و ۲نفر در جریان این دعوا مصدوم شده‌اند. یکی از قربانیان در این خصوص به مأموران گفت:مدتی قبل با دختری به نام فرشته در تلگرام آشنا شدم.

او یک روز قبل از حادثه با من تماس گرفت و گفت جوانی به نام سهراب مدتی است که برایش مزاحمت ایجاد می‌کند. من به محلی که فرشته گفته بود رفتم و دیدم سهراب و فرشته با هم درگیر شده‌اند، آنها را جدا کردم و به پسرجوان تذکر دادم. فردای آن روز مجددا فرشته به من زنگ زد و گفت سهراب دست‌بردار نیست.

شماره او را از فرشته گرفتم و در خیابان استادمعین سراغش رفتم. ۲نفر از پسرعموهایم همراه من بودند. قصدمان دعوا نبود اما ناگهان ۲پسر جوان از خودروی پرایدی پیاده و با ما درگیر شدند. پس از آن هم یکی از آنها روی من و یکی از پسرعموهایم اسیدپاشید. به‌دنبال این حادثه، تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه ۲متهم ۱۹ساله که دایی و خواهرزاده هستند شنبه شب با مراجعه به اداره پلیس خودشان را معرفی کردند.

یکی از آنها دیروز در دادسرای جنایی به قاضی گفت: “با فرشته در دانشگاه دوست شدم اما مدتی قبل رابطه دوستی ما تمام شد. مطمئن بودم که با شخص دیگری آشنا شده است. روز حادثه فرشته به من زنگ زد و گفت که می‌خواهد مرا ببیند. وقتی به همراه خواهرزاده‌ام سر قرار رفتم به جای فرشته، ۳پسرجوان را دیدم که یکی از آنها همان جوانی بود که به تازگی با فرشته دوست شده بود”.

یکی از آنها چاقو، ‌دیگری تسمه و نفر سوم شوکر داشت که با چاقو و تسمه من و خواهرزاده‌ام را زخمی کردند. پس از آن خواهرزاده‌ام به داخل ماشین رفت و مواد شوینده برداشت تا تهدیدشان کند اما مواد به روی ۲نفر از پسران جوان ریخت. به گزارش همشهری، ۲متهم پرونده با صدور قرار قانونی در اختیار کارآگاهان قرار گرفتند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید