خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  سه تن از مدیران کانال های تلگرامی حامی دولت آزاد شدند

سه تن از مدیران کانال های تلگرامی حامی دولت آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – علی مجتهد زاده وکیل مدیران کانال های تلگرامی حامی دولت گفت “تا این لحظه ۳ نفر از این افراد یعنی آقایان نقدی، باقری و جمشیدی با فراهم کردن وثیقه آزاد شده اند و آقای کشوری هم فردا با تودیع وثیقه آزاد می شود”. مجتهد زاده افزود “اما متاسفانه آقای سبحان جعفری تاحالا نتوانسته وثیقه مورد نظر را تامین کند. ما امیدواریم دادگاه به ایشان در این مورد تخفیف بدهد تا خانواده او هم بتوانند شاهد آزادی او باشند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جماران، وکیل مدافع مدیران کانال های تلگرامی با اعلام آزادی سه نفر از مدیران کانال های تلگرامی، از قرار وثیقه ۵۰۰ برای متهمان این پرونده خبر داد.

علی مجتهد زاده در خصوص خبر آزادی مدیران کانال های تلگرامی گفت: “خوشبختانه قرار بازداشت هر شش نفر از مدیران کانال های تلگرامی تبدیل به وثیقه ۵۰۰ میلیونی شده است”.

وی ادامه داد: “تا این لحظه ۳ نفر از این افراد یعنی آقایان نقدی، باقری و جمشیدی با فراهم کردن وثیقه آزاد شده اند و آقای کشوری هم فردا با تودیع وثیقه آزاد می شود”.

مجتهد زاده افزود: “اما متاسفانه آقای سبحان جعفری تاحالا نتوانسته وثیقه مورد نظر را تامین کند. ما امیدواریم دادگاه به ایشان در این مورد تخفیف بدهد تا خانواده او هم بتوانند شاهد آزادی او باشند”.

وکیل مدافع آقایان باقری و کشوری در مورد وضعیت نفر ششم گفت: “من از تامین وثیقه و روند پرونده آقای احمدی نیا اطلاعی ندارم اما قطعاً برای ایشان نیز قرار ۵۰۰ میلیونی صادر شده است”.

وی در پایان گفت: “قرار است جلسه دادگاه این افراد ۲۲، ۲۳ و ۲۴ مرداد  در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شود. اما ممکن است تاریخ دادگاه تغییر کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید