خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  لغو کنسرت؛ جلوگیری از ورود ناظری‌ها به سالن کنسرت در قوچان

لغو کنسرت؛ جلوگیری از ورود ناظری‌ها به سالن کنسرت در قوچان

خبرگزاری هرانا – به دستور دادستان، درهای سالن کنسرت شهرام ناظری و حافظ ناظری در شهرستان قوچان پلمب و از ورود آن‌ها و مردم به داخل سالن جلوگیری شد. علم الهدی نمیانده ولی فقیه و امام جمعه افراط گرای مشهد از جمله افرادی است که بارها خواستار عدم برگزاری کنسرت در این استان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، شهرام ناظری و حافظ ناظری قرار بود امروز (جمعه، ششم مردادماه) کنسرت «آواز پارسی» را در شهر قوچان روی صحنه ببرند، اما با درهای پلمب‌شده سالن کنسرت مواجه شدند و از ورود آن‌ها به داخل سالن جلوگیری شد.

مدیر روابط عمومی این اجرا اظهار کرد: “ما از مشهد به سمت قوچان حرکت کردیم، اما خبری از لغو اجرا نبود. ما نیز از دیگران شنیده بودیم که کنسرت را لغو کرده‌اند، اما چون این موضوع از طرف هیچ مرجع رسمی‌ای به ما اعلام نشده بود، هماهنگی‌ها و تمرین‌ها را انجام دادیم”.

او با بیان این‌که این کنسرت قرار بود، ساعت ۱۹:۳۰ امروز آغاز شود، ادامه داد: “اکنون درهای سالن کنسرت پلمب شده و از ورود شهرام ناظری و حافظ ناظری به داخل آن جلوگیری شده است. این در حالی است که ما هنوز نمی‌دانیم پلمب توسط کدام مرجع انجام شده است. از آنجا که هیچ اعلام رسمی‌ای مبنی بر لغو این کنسرت نشده بود، مخاطبان این اجرا در محل کنسرت حضور پیدا کرده‌اند و نسبت به این حرکت معترض هستند. نیروی انتظامی نیز محل را ترک کرده است”.

او همچنین گفت که از طرف مسئولان اداره ارشاد قوچان، قول‌هایی مبنی بر رفع این مشکلات به گروه داده شده است و آن‌ها در حال رایزنی برای برگزاری این کنسرت هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید