خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  سه زندانی در زنجان و کرمانشاه اعدام شدند

سه زندانی در زنجان و کرمانشاه اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – دو زندانی با اتهامات مربوط به “مواد مخدر” در زندان مرکزی زنجان و یک زندانی با اتهام “قتل” در زندان مرکزی کرمانشاه اعدام شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران،صبح روز سه‌شنبه ۳ مرداد ماه دو زندانی که با اتهامات مربوط به “مواد مخدر” به اعدام محکوم شده بودند در زندان مرکزی زنجان اعدام شدند.

هویت این دو زندانی که روز یکشنبه به سلول انفرادی منتقل شده بودند «جلیل دادیاروند» اهل کوهدشت و «محمد علی یاری» اهل ابهر احراز شده است.

یک منبع مطلع گفت: «جلیل دادیاروند متاهل بود و یک دختر ۴ ساله داشت. وی با اتهام سه کیلوگرم ماده مخدر کراک به اعدام محکوم شده بود.»

این منبع در خصوص محمدعلی یاری گفت: «او سال ۹۲ به اتهام حمل دو کیلو و ۱۰۰ گرم شیشه و یک کیلو و ۹۰۰ گرم شیره تریاک بازداشت شد و با اینکه در همه جا گفته بود که از این مواد‌ها بی‌خبر بوده و ربطی به او نداشته به اعدام محکوم شد. مالک اصلی مواد فردی بود که سال ۹۴ اعدام شده بود.»

همچنین در همین روز یک زندانی در زندان مرکزی کرمانشاه اعدام شد. هویت این زندانی که با اتهام قتل عمد به قصاص نفس (اعدام) محکوم شده بود «عمران احمدوند» حدودا ۳۱ ساله و اهل همدان احراز شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید