خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  وکیل خانواده آتنا اصلانی؛ شکایتی با ۶۰ امضا علیه تتلو در جریان است

وکیل خانواده آتنا اصلانی؛ شکایتی با ۶۰ امضا علیه تتلو در جریان است

خبرگزاری هرانا – وکیل خانواده آتنا اصلانی به تشریح موضوع و علت شکایت از تتلو (امیرحسین مقصودلو) پرداخت و از تقدیم بیانیه ای با شصت امضا در این خصوص به دادستان تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، امین جباری، وکیل خانواده آتنا اصلانی درگفت وگو با خبرنگار رکنا ضمن تایید موضوع شکایت قضائی از امیرحسین مقصودلو (تتلو) در خصوص علت این شکایت بیان کرد: “این شکایت بخاطر توهین های ناروای وی به خانواده آتنا اصلانی و تشویش اذهان عمومی مردم منطقه با انتشار مطالبی نامربوط و توهین آمیز بوده است”.

وکیل خانواده آتنا اصلانی در ادامه افزود: “تتلو علت اصلی قتل و تجاوز را بی حجابی و بی عفتی آتنا و مادرش دانسته است و این گونه سبب هتک حیثیت خانواده آتنا و زیر سئوال بردن فرهنگ منطقه شده است”.

وی خاطرنشان کرد: “این شکایت علاوه بر بعد خصوصی که دارد، بعد ملی نیز دارد، زیرا این توهین فقط شامل خانواده آتنا نشده و تمام کشور از این توهین ناروا متاثر شده است”.

جباری اذعان کرد: “در این خصوص بیانیه ای تدوین شده که تاکنون توسط ۶۰ نفر امضا شده است، این بیانیه در روزهای آتی تقدیم دادستان محترم تهران خواهد شد تا به اتهام وی رسیدگی شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید