خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶, 21st of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ساعت ۱۴:۴۳:۰۹

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  ثبت ۴۶۵ مورد حوادث کار در اصفهان در سه ماهه نخست امسال

ثبت ۴۶۵ مورد حوادث کار در اصفهان در سه ماهه نخست امسال

خبرگزاری هرانا – مدیر کل حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: حوادث کار استان اصفهان در سه ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته به لحاظ تعداد ۱۰۲ مورد بیشتر بود. این مقام مسئول اشاره کرد امسال ۵۷ مورد حادثه کار برای زنان و ۴۰۸ مورد برای مردان رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، غفور راستین اظهار داشت:‌ “تعداد حوادث کاری که در سه ماهه اول امسال در استان اصفهان، گزارش شده است ۴۶۵ مورد بود و این در حالی است که این حوادث در سال گذشته به ۳۶۳ مورد می رسید”.

وی بیشترین حوادث کار که امسال به وقوع پیوست را «سقوط» عنوان کرد و بیان داشت: “امسال تعداد سقوط هایی که ماموران اورژانس پوشش دادند ۱۱۸ مورد بود که سال گذشته این رقم به ۸۱ مورد می‌رسید”.

مدیر کل حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اشاره به اینکه در میان حوادث، امسال سوختگی سه و سال گذشته پنج مورد گزارش شده بود، ادامه داد: “برق گرفتگی امسال هشت مورد و سال گذشته چهار مورد بود و این در حالی است که فروریختن شی بر روی فرد امسال دو مورد و سال گذشته شش مورد بوده است”.

وی گفت: “در بین انواع حوادث کار دراستان اصفهان، همچنین برخورد جسم با فرد امسال ۴۴ و سال گذشته ۴۶ مورد بوده است”.

بیشترین قربانیان حوادث کار اصفهان بین سنین ۲۱ تا ۳۰ سال هستند

راستین با اشاره به اینکه امسال ۵۷ مورد حادثه کار برای زنان و ۴۰۸ مورد برای مردان رخ داده است، اضافه کرد: “این در حالی است که طی سه ماه نخست سال گذشته ۳۵ مورد حادثه کار برای زنان و ۳۲۸ مورد برای مردها رخ داده بود”.

وی با بیان اینکه در سه ماهه اول امسال حوادث کار در گروه سنی زیر ۲۰ سال ۳۴ مورد و پارسال ۲۳ مورد گزارش شد، ادامه داد: “رخداد حوادث کار برای سنین ۲۱ تا ۳۰ سال، امسال ۱۵۶ مورد و پارسال ۱۰۶ مورد و برای سنین ۳۱ تا۴۰ سال، امسال ۱۲۵ مورد و پارسال ۹۹ مورد بود”.

مدیر کل حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اشاره به اینکه حوادث کار در سنین ۴۱ تا ۵۰ سال، ۷۳ مورد و پارسال ۶۵ مورد ثبت شد و این در حالی است که در محدوده سنی ۴۱ تا ۵۰  سال، ۷۳ مورد و پارسال ۶۵ مورد گزارش شده است، اضافه کرد: تعداد حوادث کار در استان اصفهان برای سن ۵۰ سال به بالا امسال ۶۲ مورد و پارسال ۴۹ مورد گزارش شده است و در سنین نامشخص نیز امسال ۱۵ حادثه و سال گذشته ۲۱ مورد امدادرسانی شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید