خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ساعت ۲۳:۱۱:۵۶

    خانه  > کودکان  >  دختر ۷ ساله ای که بیش از ۷۰ بار مورد تجاوز ناپدری قرار گرفته است

دختر ۷ ساله ای که بیش از ۷۰ بار مورد تجاوز ناپدری قرار گرفته است

خبرگزاری هرانا – کیمیا دختر ۷ ساله‌ کرجی که گفته میشود بیش از ۷۰ بار مورد تجاوز ناپدری خود قرار گرفته بود‏ اکنون در بهزیستی نگهداری می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صداوسیما، فاطمه دانشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری افزود: “براساس اعلام بیمارستان این کودک تحت مراقبتهای مددکاری این موسسه و درمانی بیمارستانی قرار گرفت”.

وی گفت: “با انجام حمایتی های درمانی درحال حاضر حال کودک خوب است و مادرکودک نیز تحت پوشش حمایت های روانشناسی و روانپزشکی این موسسه قرار دارد”.

وی با اشاره به اینکه بیشترین آسیب ها در سنین کودکان پیش از مدرسه اتفاق می افتد گفت: “باید آموزش هایی از طریق رسانه ملی مناسب به خانواده ها ارائه شود”.

دانشور نداشتن آگاهی والدین از بسیاری از آسیب های اجتماعی را یکی از چالش های فرارو خواند و افزود: “برخی خانواده بچه ها را برای خرید و کارهای منزل به تنهایی به بیرون از خانه می فرستند که این بسیار خطرناک است”.

کیمیا ۷ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می کرد، پس از سلب حضانت  او از پدر واقعی (به دلیل اعتیاد شدید، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر، آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و…) حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می شوند.

پس از گذشت حدود یک سال، مادر کیمیا، برای تأمین مخارج و دیگر حمایت ها  با مردی ازدواج  کرد که چند سالی از او کوچکتر بود.

بابک علاوه بر مصرف  مواد مخدر (شیشه)، دارای افکار عجیب و توهمات خاص  است. مادر کیمیا  زمانی متوجه این رفتارها می شود که بابک ازدواج کرده بود.

پس از اینکه مددجو (مادر کیمیا) با همسرش عقد موقت (صیغه) می کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می شود. یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب  به مادر کیمیا می داد؛ به این بهانه که خوابی آرامتر داشته باشد.

پدر ناتنی بارها (طبق گفته کیمیا ۷۰ بار) به  وی تجاوز کرده است. مادر از این تجاوزها بی اطلاع بوده و درخواست دارد، به قاضی بگوییم او (مادر کیمیا) بی گناه است.

از آنجا که خواب مادر کیمیا سنگین بوده و قرص خواب هم می خورده، بابک از این خواب سنگین و مداوم سوء استفاده می کرده و به آزار دختر هفت ساله می پرداخته است.

مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر ، مورد ضرب و شتم قرار دادن به وسیله ی شلنگ، اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت میکند.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف  کرده که به دختربچه ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است.

طبق گفته مددکار کیمیا، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان و حمایت موسسه خیریه مهرآفرین قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد .

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید