خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  رئیس اورژانس اجتماعی کشور خبر داد؛ تجاوز به یک دختر خردسال در دروازه‌غار

رئیس اورژانس اجتماعی کشور خبر داد؛ تجاوز به یک دختر خردسال در دروازه‌غار

خبرگزاری هرانا – رئیس اورژانس اجتماعی کشور از تجاوز به یک دختر خردسال در دروازه‌غار خبر داد و گفت که “طبق گزارشی که توسط یک سازمان مردم نهاد به اورژانس اجتماعی گزارش شده، این کودک توسط پدربزرگ خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، حسین اسدبیگی (رییس اورژانس اجتماعی کشور)ا بیان داشت: “گزارش یک مورد تجاوز به یک کودک خردسال که در دروازه‌غار اتفاق افتاده به ما رسیده است که در حال بررسی موضوع هستیم”.

او افزود: “طبق گزارشی که توسط یک سازمان مردم نهاد به اورژانس اجتماعی گزارش شده، این کودک توسط پدربزرگ خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است”.

او در رابطه با انتشار خبر تجاوز به دختر هفت ساله ساکن کرج که توسط ناپدری خود هفتاد بار مورد آزار و اذیت قرار گرفت و در حال حاضر نیز در بیمارستان بستری است، بیان داشت: “با بررسی و دستور قاضی این کودک به بهزیستی سپرده خواهد شد”.

طبق گفته رییس اورژانس اجتماعی کشور کودک آزاری ازجمله فوریت‌های اجتماعی است که آمار ۲۶هزار و ۵۰۰ مورد را در سال ۹۵ به نام خود ثبت کرد. از این تعداد  ۲۷۰۰ نفر به مراکز ثابت مداخله در بحران مراجعه کردند، بیش از ۱۰ هزار مورد خدمات سیار بوده است و ۱۳ هزار و ۷۰۰ مورد تماس تلفنی نیز با  با خط ۱۲۳ (اورژانس اجتماعی) صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید