خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ساعت ۹:۰۹:۵۹

    خانه  > اعدام  >  یک زندانی با رضایت شاکی در آخرین لحظات از اعدام نجات یافت

یک زندانی با رضایت شاکی در آخرین لحظات از اعدام نجات یافت

خبرگزاری هرانا – پسر جوان که به اتهام آزار جنسی پسر نوجوانی، به اعدام محکوم شده بود، صبح روز سه شنبه پای چوبه دار با جلب رضایت شاکی بخشیده شد و از مرگ نجات یافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، پرونده این ماجرای هولناک از اردیبهشت سال گذشته و به دنبال شکایت پسر ۱۶ ساله‌ای در دستورکارتیم قضایی و پلیسی قرار گرفت که درپی خروج از باغ خانوادگی‌شان در کرج از سوی سرنشینان یک پیکان سفید ربوده شد و در بیابان هدف آزار و اذیت قرار گرفت.

با شکایت خانواده پسر نوجوان، کارآگاهان با ردیابی‌های تخصصی یکی از متهمان را شناسایی ودرعملیاتی ضربتی دستگیر کردند که قربانی جنایت سیاه نیز او را شناسایی کرد.

پرونده متهم پس از اعتراف به جرایمش به دادگاه کیفری کرج ارسال شد و قضات پس از بررسی شواهد و مدارک پرونده و اظهارات شاکی، متهم را به اتهام آزار و اذیت و آدم‌ربایی به اعدام و ۱۶ سال حبس محکوم کردند.

اما همدستش همچنان تحت تعقیب است. پس از تأیید حکم اعدام در دیوان عالی کشور، سحرگاه روز سه شنبه پسر ۲۶ ساله در محوطه زندان پای چوبه داربرده شد اما در آخرین لحظات، با التماس و ابراز پشیمانی، موفق به جلب رضایت شاکی شد.

خانواده شاکی نیز با دیدن این صحنه، سرانجام ازاعدام گذشت کردند.

پرونده این محکوم برای تعیین تکلیف نهایی با درخواست دادستان کرج به دفتر ریاست قوه قضائیه فرستاده شد تا دراین باره تصمیم گرفته شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید