خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶, 26th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ ساعت ۱۱:۴۲:۱۱

    خانه  > کارگران  >  ضرب و شتم کارگران پروژه اتوبان یادگار امام

ضرب و شتم کارگران پروژه اتوبان یادگار امام

خبرگزاری هرانا – کارگران پروژه اتوبان یادگار امام مدعی شدند ظهر امروز از سوی نیروهای شهربان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. این کارگران دلیل مضروب شدن خود را اعتراض به تخلیه نخاله توسط نیروهای شهرداری در وسط کارگاه خود اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، در پی انتشار فیلم ضرب و شتم مهندسان و کارگران پروژه رمپ اتوبان یادگار امام، دقایقی بعد از وقوع این حادثه و انتشار فیلم آن، خبرنگار و عکاس میزان در محل حاضر شدند.

یکی از کارگران کارگاه رمپ بزرگراه در مورد نحوه درگیری، مدعی شد: “از چند ماه قبل با راه اندازی کارگاه ساخت دوربرگردان(رمپ) در محدوده فرحزاد در اتوبان یادگار امام مشغول کار هستیم. از چند روز قبل نیروهای شهرداری منطقه دو اقدام به تخلیه نخاله در اطراف کارگاه کردند که به این امر معترض شدیم اما انها به این اعتراضات توجهی نداشتند”.

این کارگر ادامه داد: “صبح امروز نیروهایی که ظاهرا منتسب به شهرداری بودند بار دیگر برای تخلیه نخاله مراجعه کرده و اینبار بارشان را در وسط کارگاه تخلیه کردند. وقتی اینبار به صورت جدی اعتراض کردیم، یکی از معاونان شهردار منطقه برای میانجگری وارد شد و قول همکاری داد اما چند دقیقه بعد به یکباره نیروهای شهربان وارد کارگاه شدند”.

کارگر پروژه اتوبان یادگار امام که مجروح شده بود، مدعی شد: “با ورود یکباره نیروهای شهربان آنها بدون هیچ حرفی اقدام به حمله به سمت کارگران و مهندسان پروژه کردند وبا ایجاد درگیری چند نفر را از ناحیه صورت، دست و پا مجروح کرده و از محل متواری شدند”.

گفتنی است خبرگزاری میزان تصاویر لحظه درگیری را در اختیار دارد. این درحالی است که تاکنون مسئولان شرکت شهربان، پاسخگوی تماس ها و پیام های خبرنگار میزان برای کسب توضیحات بیشتر از این حادثه نبودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید