خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ساعت ۱۸:۲۷:۳۸

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  لرستان؛ ۱۰۷ مدرسه خشتی گلی و کپری در این استان وجود دارد

لرستان؛ ۱۰۷ مدرسه خشتی گلی و کپری در این استان وجود دارد

خبرگزاری هرانا – مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس لرستان گفت که ۴۳ مدرسه خشتی گلی و ۶۴ مدرسه کپری در استان وجود دارد، وی یادآور شد “در مناطق صعب‌العبوری که این مدارس وجود دارد از مصالح بومی برای ساخت مدارس استفاده خواهد شد”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، محمد چگنی با بیان اینکه متاسفانه در بحث تامین اعتبارات با مشکلاتی مواجه هستیم، اظهار کرد: “نیاز است درباره تعمیرات فضاهای آموزشی تدبیری بیندیشیم چرا که اعتبارات این بخش در سال قبل را دیر تخصیص دادند و تعمیرات امسال نیز اضافه شده و ما با تجمیع یک سری فضای آموزشی که نیاز به تعمیر و تجهیزات دارند روبرو هستیم”.

وی ادامه داد: “درباره انشعابات (برق، آب، گاز و تلفن)، خرید تجهیزات و تعمیرات باید اهتمام ویژه‎ای داشته باشیم”.

چگنی در ادامه با اشاره به وضعیت پروژه‎هایی نظیر سالن‎های ورزشی، استخر شنا و … افزود: “در حال حاضر ۱۳پروژه عمرانی نظیر فضای ورزشی، سالن‌های ورزشی و استخر شنا در دست احداث داریم که از این تعداد ده پروژه غیرفعال و سه پروژه دیگر نمیه فعال هستند و متاسفانه فنداسیون آنها در بیابان رها شده است”.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس لرستان تصریح کرد: “از مجموع اعتبارات استانی سعی کرده‎ایم پروژه جدیدی را تعریف نکنیم. نیازمند حمایت استانداری لرستان هستیم تا از دست این پروژه‎های نیمه‌تمام رهایی یابیم”.

چگنی در ادامه با بیان اینکه ۴۳ مدرسه خشتی گلی و ۶۴ مدرسه کپری در استان وجود دارد، یادآور شد: “در مناطق صعب‌العبوری که این مدارس وجود دارد از مصالح بومی برای ساخت مدارس استفاده خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید