خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶, 22nd of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ساعت ۲۳:۳۲:۰۴

    خانه  > کودکان  >  خودکشی دانش آموز ۱۶ساله در آمل

خودکشی دانش آموز ۱۶ساله در آمل

خبرگزاری هرانا – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل، علت خودکشی دانش آموز ۱۶ ساله آملی را اصرار بیش از اندازه مادرش برای درس خواندن عنوان کرد. این نوجوان به علت اختلافات پدر و مادر، در منزل مادرش زندگی می کرد و با “حلق آویز” کردن خود از لوستر اتاقش به زندگی اش پایان داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از شبکه خبر، علی طالبی گفت: “این خودکشی دیشب حدود ساعت ۲۱ رخ داد و با بررسی کارآگاهان جنایی پلیس آمل، مشخص شد انگیزه اصلی خودکشی این نوجوان اصرار بیش از اندازه مادرش برای درس خواندن بوده است”.

وی افزود: “این نوجوان به علت اختلافات پدر و مادر، در منزل مادرش زندگی می کرد و با حلق آویز کردن خود از لوستر اتاقش به زندگی اش پایان داد”.

دادستان عمومی و انقلاب آمل گفت فشارهای بیش از اندازه در هر موردی به فرزندان باعث ایجاد روحیه پرخاشگری و نیز نتیجه معکوس در برخی موارد می شود.

باوجود توضیحات دادستان، به نظر می رسد تاکید مادر به درس خواندن، فقط موضوع بحث و عامل ایجاد تنش لفظی میان آندو در آن ساعت بوده است و دلیل اقدام این نوجوان به خودکشی، تصمیم آنی و نامعقول او در حالت خشم و ناراحتی شدید برای خلاص شدن از فشار روحی و روانی در آن لحظات و یا تلاشی برای اثبات خود بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید