خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  حسین تاج: امیدواری برای موافقت با مرخصی اسماعیل عبدی

حسین تاج: امیدواری برای موافقت با مرخصی اسماعیل عبدی

خبرگزاری هرانا – حسین تاج از وکلای دادگستری از امیدواری خانواده اسماعیل عبدی نسبت به تحقق وعده دستگاه قضایی برای اعطای مرخصی به این فعال صنفی معلمان خبر داد و گفت که آقای عبدی در روز شانزدهم خرداد از بیمارستان ترخیص شد و با گذشت بیش از دوهفته از این تاریخ هنوز به او مرخصی داده نشده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل زا ایلنا، حسین تاج، وکیل اسماعیل عبدی (فعال صنفی معلمان) در ارتباط با آخرین وضعیت موکلش گفت: “اسماعیل عبدی در روز شانزدهم خرداد از بیمارستان ترخیص شد و با گذشت بیش از دوهفته از این تاریخ هنوز به او مرخصی داده نشده است”.

وی بابیان اینکه پیش از این مسئولان قضایی به طور شفاهی با مرخصی موکلم موافقت کرده بودند گفت: “از قرار معلوم این بارهم  به خانواده وی اطلاع داده شده که تا چند روز  آتی اسماعیل عبدی، به مرخصی می آید و امیدواریم این وعده محقق شود”.

این وکیل دادگستری گفت: “بعضاً از حضور  فاطمه سعیدی، نماینده مجلس در بیمارستان برای عیادت موکل بعنوان خللی در روند اجرای موضوع یاد می کنند؛ در حالی‌ که این نماینده به عنوان معلم و بر حسب ماهیت حرفه‌ای خود و البته بدون درخواست خانواده پیش قدم در پیگیری پرونده صنفی یک معلم شده است”.

گفتنی است که  آقای عبدی بدنبال تایید حکم شش سال حبس در دادگاه تجدید نظر، نوزدهم آبانماه ۹۵ بدون اخطار قبلی در منزل خود بازداشت و به زندان اوین منتقل شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید