خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶, 24th of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ساعت ۱۱:۲۴:۵۴

    خانه  > سایر گروهها  >  پنچ کارگر در دو واحد صنفی کشته و زخمی شدند

پنچ کارگر در دو واحد صنفی کشته و زخمی شدند

خبرگزاری هرانا – یک کارگر ساختمانی در شهرستان اراک به علت سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد. همچنین در روز پانزدهم خردادماه، براثر ریزش ساختمان سه طبقه در حال ساخت در مهر شهر کرج ۴ کارگرمصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، مردی ۳۴ ساله هنگام کار در ساختمانی در شهرستان اراک به علت عدم رعایت نکات ایمنی و سقوط از ارتفاع، جان خود را از دست داد .

سرهنگ ” شهرام امیریان ” گفت: “در حدود ساعت ۹ صبح روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت سامانه ۱۱۰ مبنی بر مرگ کارگری در ساختمان درحال ساخت در شهرستان اراک، بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی در محل حاضر شدند”.

وی ادامه داد: “با بررسی به عمل آمده مشخص شد که مردی ۳۴ ساله در هنگام کار در ساختمان در حال ساخت، به علت عدم رعایت نکات ایمنی سقوط کرده و جان خود را از دست داده است”.

این مقام انتظامی یادآور شد: “مرگ فرد مذکور توسط تیم اعزامی اورژانس ۱۱۵ که در محل حضور داشتند تأیید و جسد وی با هماهنگی مقام قضایی برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد”.

چهار کارگر ساختمانی زیر آوار ماندند

به گزارش ایلنا، روز (پانزدهم خرداد) براثر ریزش ساختمان سه طبقه در حال ساخت در مهر شهر کرج ۴ کارگرمصدوم شدند.

از قرار معلوم، این حادثه ساعت ۱۱:۴۳ دیروز در حسین آباد مهر شهر کرج رخ داد که تیم های امدادی از سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

در این حادثه چهار کارگر زیر آوار محبوس شده بودند که با همکاری آتش نشانان و مردم از زیر آوار خارج شدند. چهار مصدوم این حادثه توسط اورژانس البرز به مراکز بیمارستانی انتقال یافتند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید