خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶, 21st of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ساعت ۱۶:۵۳:۰۶

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  اسیدپاشی به ۲ برادر در پاسگاه نعمت‌آباد تهران

اسیدپاشی به ۲ برادر در پاسگاه نعمت‌آباد تهران

خبرگزاری هرانا – چهار مردی که نقاب‌ بر صورت زده و شوکر در دست داشتند به روی دو برادر در منطقه پاسگاه نعمت‌آباد تهران اسید پاشیدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، ساعت ۲۳:۳۰ چهاردهم خرداد ماه جاری وقوع یک فقره اسیدپاشی در پاسگاه نعمت‌آباد به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور پلیس در محل حادثه و بررسی اولیه مشخص شد پسر جوانی از سوی چهار مرد نقاب‌دار مورد اسیدپاشی قرار گرفته و متهمان از صحنه گریخته‌اند.

شاکی این پرونده که از ناحیه دست، شکم و پاها دچار سوختگی شده بود در اظهاراتش به مأموران گفت: “در منزلمان با برادرم در حال استراحت بودیم که زنگ در منزلمان را زدند، زمانیکه به جلوی در رفتم، چهار نفر در حالیکه شوکر و قمه در دستانشان بود من و برادرم را مورد ضرب و شتم قرار دادند، این افراد پس از اسیدپاشی، گریختند همچنین در اسیدپاشی برادرم نیز کمی آسیب دید”.

وی ادامه داد: “یکی از این افراد را می‌شناسم، او چهار ماه قبل در پارک مزاحم یک نفر شده،‌ او را با قمه زده، بازداشت شده و به زندان افتاده بود؛ او فکر می‌کرد من مسبب بازداشت و زندان افتادنش هستم و از من کینه به دل گرفته بود اما من این کار را نکردم”.

همزمان با اعلام مراتب این حادثه به بازپرس امور جنایی تهران، محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران دستور شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده را صادر کرد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید