خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶, 23rd of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ساعت ۲۲:۲۶:۵۲

    خانه  > اقلیت های ملی  >  نماینده مردم سراوان در مجلس: هیچ اقدامی برای کمک به سیستان‌ و بلوچستان نشده است

نماینده مردم سراوان در مجلس: هیچ اقدامی برای کمک به سیستان‌ و بلوچستان نشده است

خبرگزاری هرانا – نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت که هیچ اقدامی از سوی مسئولان برای کمک به بحران استان سیستان و بلوچستان نشده است و ما بسیار گله‌مند و معترض هستیم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، محمدباسط درازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مسئولان برای کمک‌رسانی به مردم سیستان و بلوچستان به دنبال گرمای اخیر، گفت: “هیچ اقدام خاصی در طول یک هفته گذشته به مردم استان سیستان و بلوچستان از سوی دستگاه‌های ذیربط صورت نگرفته و ما به شدت از این عدم کمک‌رسانی گله‌مندیم”.

وی افزود: “همچنان قطع مکرر برق در استان وجود دارد و تعداد قابل توجهی از مردم هنوی برق ندارند و مشکل مضاعف این است که به دنبال قطع برق، آب هم درمنطقه قطع می‌شود”.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: “مسئله بعدی قبض‌های سنگین برقی است که برای مردم صادر می‌شود که مردم هزینه پرداخت آن را ندارند و در نتیجه شرکت برق، برق آنها را قطع می‌کند”.

درازهی خاطرنشان کرد: “بنده شخصاً بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ قبض برق را که مبلغ آن بالای ۵۰۰ هزار تومان بود به وزیر نیرو تحویل دادم که این خود نمونه بارزی از قبض‌های سنگین صادرشده برای مردم در این راستاست”.

وی در پایان گفت:‌ “همچنان ما شاهد کاهش ولتاژ برق و قطع مکرر برق در استان هستیم که این باعث سوختن لوازم خانگی مردم شده که اعتراض بسیاری از مردم را نیز در پی داشته است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید