خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ساعت ۳:۱۵:۵۰

    خانه  > سایر گروهها  >  قتل یکی از مسئولان شبکه بهداشت از طریق خوراندن اجباری اسید به او

قتل یکی از مسئولان شبکه بهداشت از طریق خوراندن اجباری اسید به او

خبرگزاری هرانا – در واقعه ای عجیب، مسئول حراست شبکه بهداشت شهرستان هیرمند در سیستان و بلوچستان توسط افراد ناشناسی از منزل خود ربود شد و با خوراندن اجباری اسید به قتل رسید. اسیدی که به اجبار به این قربانی خورانده شد به اجزای داخلی بدن او آسیب مرگ آور وارد کرد. دسترسی شهروندان به مایع خطرناک اسید و جرایم خشنی که بوسیله این ماده خطرناک صورت می گیرد محل مناقشه جدی به خصوص از بعد فقدان برنامه های نظارتی و نبود قوانین بازدارنده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، عبادی مدیر شبکه بهداشت و درمان هیرمند از خوراندن اسید به مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان توسط افراد ناشناس این شهرستان خبر داد و گفت: “روز گذشته افراد ناشناس وی را از درب منزل ربودند و پیکر نیمه جان وی را در خیابان رها کردند”.

اما در روایتی دیگر سرهنگ نجابت فرمانده انتظامی زابل گفت: “بنابراظهارات برادر مقتول، در جلسه‌ای که برادرش (بهروز شهرکی) حضور داشته به همراه آب به وی اسید خورانده شده است”.

وی افزود: “اظهار نظر قطعی درباره علت مرگ کارمند بیمارستان هیرمند منوط به نظریه پزشکی قانونی با کالبد شکافی از جسد وی است”.

دسترسی شهروندان به مایع خطرناک اسید و جرایم خشنی که بوسیله این ماده خطرناک صورت می گیرد محل مناقشه جدی به خصوص از بعد فقدان برنامه های نظارتی و نبود قوانین بازدارنده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید