خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶, 13th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ ساعت ۱۸:۴۱:۲۵

    خانه  > slide, اعدام  >  کشتی گیر سرشناس ایران اعدام شد

کشتی گیر سرشناس ایران اعدام شد

خبرگزاری هرانا – حجت الله تدرو یکی از کشتی گیران سرشناس کشور در دهه گذشته که سالها به خاطر بزه انتسابی در زندان یود، با حکم دستگاه قضایی اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک ورزشی، این کشتی گیر کرمانشاهی که ده سال پیش، از شاخص‌ترین ۷۴ کیلویی‌های کشتی ایران و یکی از بخت های نزدیک به دوبنده تیم ملی بود، متاسفانه جان خود را از دست داد.

حجت الله تدرو چندین دوره قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی مختلف و نفر اول نیروهای مسلح و حتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان شده بود حتی در اوج موفق شد بزرگان ۷۴ کیلوی کشور مانند هادی حبیبی ، رضا رمضان زاده و صادق گودرزی را شکست دهد.

این چندمین مورد از ورزشکارانی است که طی سالهای اخیر به دلایل مشابه متاسفانه و ضعف فرهنگی سیستم ورزش کشور در نگهداری قهرمانان تراز اول خود، جانشان را از دست می دهند.

وی حدود ۱۰ سال پیش و به دنبال یک درگیری باعث قتل مرد دیگری شده و پس از آن دستگیر شده بود. پرونده تدرو در این ۱۰ سال بارها رفت و برگشت تا در نهایت حکم اعدام او تایید شد. او در این مدت در زندان به سر می‌برد تا اینکه صبح پنجشنبه ۴ خردادماه، در محوطه زندان دیزل آباد کرمانشاه اعدام شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید