خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶, 16th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ساعت ۱۷:۵۳:۴۴

    خانه  > اندیشه و بیان  >  لغو سخنرانی مدرس دانشگاه به دلیل عضویت در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در ایلام

لغو سخنرانی مدرس دانشگاه به دلیل عضویت در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در ایلام

خبرگزاری هرانا ـ با دستور رئیس اداره ارشاد شهرستان دره شهر، سخنرانی یک استاد دانشگاه به دلیل عضویت در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در ایلام لغو شد.

به گزارش‌ خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز ۴ خرداد قرار بود از ساعت ۱۷ برنامه‌ای با عنوان “شب فرهنگ و موسیقی سیمره” در شهرستان دره شهر برگزار و طی آن با حضور و نکوداشت استاد علی اکبر شکارچی از بزرگان و چهرهای سرشناس موسیقی سنتی کشور و استاد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران تقدیر شود.

بر همین اساس طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود علی ایار از پژوهشگران ایلامی در این نشست به ایراد سخنرانی تخصصی پیرامون فولکلور منطقه سیمره و توصیف فرهنگی موسیقی منطقه از منظره جامعه شناسی بپردازند که دیروز و امروز طی تماس تلفنی لغو سخنرانی به ایشان اعلام و دلیل لغو را عضویت ایشان در شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان و فعالیت در ستادهای حسن روحانی عنوان شده است. این در شرایطی است که سخنرانی‌های تخصصی و کلاس‌های درسی این مدرس دانشگاه و پژوهشگر تاکنون با کوچکترین حاشیه‌ای همراه نبوده است.

علی ایار دانش آموخته جامعه‌شناسی دانشگاه تهران، از دانشجویان ممتاز دکتری دانشگاه تهران و مدرس دانشگاه فرهنگیان، تاکنون چندین بار به عنوان پژوهگر برتر انتخاب شده و بیش از ۲۰ پروژه  تحقیقاتی در مورد مسایل اجتماعی، فرهنگی و توسعه ای استان انجام و بیش از ۱۰۰ مقاله در مجلات و سمینارهای بین المللی  و ملی از ایشان به چاپ رسیده و ده ها سخنرانی تخصصی برای سازمان های استانی و کشوری ایراد کرده و حتی در سیمای مرکز ایلام به عنوان کارشناس در برنامه های صدا و سیمای استان حضوری فعال داشته اند و  همچنین یکی از مقالات ایشان با عنوان دین و خودکشی در سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از بهترین مقاله های دین پژوهی جهان از جانب انتشارات بین المللی روتلج معرفی شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید