خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ساعت ۱:۱۵:۴۰

    خانه  > کودکان  >  تنبیه بدنی ۴ دانش آموز اردبیلی با شلنگ؛ چشم یک دانش آموز آسیب دید

تنبیه بدنی ۴ دانش آموز اردبیلی با شلنگ؛ چشم یک دانش آموز آسیب دید

خبرگزاری هرانا ـ معلم یکی از هنرستان های اردبیل به منظور تنبیه، چهار دانش آموز خود را با شلنگ آب کتک زد که در اثر آن دو نفر از دانش آموزان از ناحیه چشم و دست آسیب دیدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، معلم یکی از هنرستان های ناحیه یک اردبیل دیروز چهار دانش آموز خود را با شلنگ آب تنبیه می کند که در پی آن دو تن از دانش آموزان آسیب دیده و به مراکز درمانی مراجعه می کنند.

در پی این اتفاق که درست در هفته معلم حادث شده است، اولیای یکی از دانش آموزان از معلم فرزند خود شکایت کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل ضمن تایید این خبر تصریح کرد: “متاسفانه این اتفاق رخ داده و معلم یکی از هنرستان ها دست به تنبیه بدنی دانش آموزان خود زده که این موضوع موجب تاثر ما شده است”.

احمد ناصری با بیان اینکه بازوی یکی از دانش آموزان سیاه و کبود شده و چشم دیگری نیز صدمه دیده است، اضافه کرد: “در مجموع چهار دانش آموز تنبیه شده اند که به دو نفر دیگر آسیبی وارد نشده است”.

وی با تاکید به اینکه تنبیه بدنی در مدارس ممنوع است، اضافه کرد: “ولی دانش آموزی که بازوی وی کبود شده از معلم فرزند خود از طریق سامانه آموزش و پرورش شکایت کرده است”.

مدیر کل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: “این شکایت بی شک روند قانونی خود را طی خواهد کرد و در عین حال به دلیل ثبت در سامانه وزارت نیز در جریان قرار خواهد گرفت”.

ناصری در خصوص وضعیت دانش آموزی که چشم وی آسیب دیده اضافه کرد: “این دانش آموز از بیمارستان مرخص شده و بر اساس اعلام نظر پزشکان به زودی درمان می شود”.

وی تاکید کرد: “والدین این دانش آموز شکایتی از معلم طرح نکرده اند و امروز نیز مدیر و معلم مدرسه برای عیادت و دلجویی به منزل وی مراجعه داشتند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید