خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  درخواست دادستان تهران برای قطع دست یک متهم

درخواست دادستان تهران برای قطع دست یک متهم

خبرگزاری هرانا ـ روز گذشته جلسه رسیدگی به اتهامات یک زندانی جوان با اتهام سرقت در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار و نماینده دادستان خواستار قطع دست او شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، اولین برگ از این پرونده گزارش سرقت از خانه‌ای در شرق تهران بود. در جریان این سرقت سارقان ناشناس با باز کردن چفت در وارد خانه‌ای شده و وسایل با ارزش مثل پول و جواهرات را سرقت کرده بودند. بجز این دستبرد در ادامه مأموران پلیس با سرقت‌های مشابهی مواجه شدندتا اینکه مأموران یکی از آنها را دستگیر کردند.

متهم که پسر جوانی است به ۸ فقره دستبرد به خانه‌های تهران اعتراف کرد اما در بررسی‌ها معلوم شد که همدست او به اتهام قتل در شهر دیگری دستگیر شده است.

در این شرایط او دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی توکلی محاکمه شد.

در ابتدای این جلسه نماینده دادستان گفت: “سرقت‌های ارتکابی از سوی متهم از مصادیق سرقت حدی است و خواستار صدور حکم قطع دست برای او هستم”.

سپس متهم گفت: “من مربی کشتی بودم اما دوستم فریبم داد. یک مرتبه با او به سرقت رفتم و او پول زیادی به من داد. من هم وسوسه شدم و در سرقت‌های دیگر هم او را همراهی کردم. همدستم اموال مسروقه را می‌فروخت و سهم من را می‌داد”.

در پایان این جلسه قضات دادگاه برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید