خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, 25th of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ساعت ۰:۵۰:۱۶

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  دادگاه دو فعال کارگری فردا برگزار می‌شود

دادگاه دو فعال کارگری فردا برگزار می‌شود

خبرگزاری هرانا ـ دادگاه تجدید نظر جعفر عظیم زاده و شاپور احسانی راد، از فعالان کارگری برای ساعت ۹ صبح فردا (سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه) برگزار می‌شود. وکیل مدافع این دو فعال کارگری گفت “پیرو دادنامه‌ای که پیش از این توسط شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی ساوه صادر شده بود، هرکدام از موکلینم به اتهام اقدام عیله امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام به تحمل یازده سال حبس محکوم شده بودند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، به گفته محمد علی جداری فروغی وکیل دادگستری قرار است برای فردا (سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه) در شعبه هشتم دادگاه تجدید نظر استان مرکزی به پرونده اتهامی جعفر عظیم زاده و شاپور احسانی‌راد از فعالان صنفی کارگری رسیدگی شود.

فروغی که تاکنون به عنوان وکیل مدافع این دو فعال کارگری در مراجع قضایی حضور داشته است در ادامه گفت: پیرو دادنامه‌ای که پیش از این توسط شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی ساوه صادر شده بود، هرکدام از موکلینم به اتهام اقدام عیله امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام به تحمل یازده سال حبس محکوم شده بودند”.

وی افزود: “به دنبال اعتراض موکلینم به این حکم قرار است دادگاه تجدید نظر در موعد مقرر به این پرونده رسیدگی کند”.

این وکیل دادگستری با یادآوری اینکه پیش از این در لایحه دفاعیه ارائه شده، اتهامات وارد شده به متهمان پرونده رد شده بود، ادامه داد: “از آنجایی که موکلان من فعالیتی غیر کار صنفی نداشته‌اند امیدواریم که برای آنها در مرحله تجدید نظر حکم برائت صادر شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید