خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, 19th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ساعت ۲۰:۰۰:۳۴

    خانه  > کارگران  >  انتقال ۱۹ کارگر مجروح حادثه انفجار معدن آزادشهر به مراکز درمانی

انتقال ۱۹ کارگر مجروح حادثه انفجار معدن آزادشهر به مراکز درمانی

خبرگزاری هرانا ـ مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت که ۱۹ نفر از کاگران مجروح حادثه انفجار در معدن زغال سنگ آزادشهر به مراکز درمانی آزاد شهر و گنبد کاووس منتقل شدند. به گفته وی، وجود گاز زیاد در تونل ورودی معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر دسترسی به کارگران محبوس شده در این معدن را دشوار کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، حسین احمدی کرد: “تاکنون ۲۶ نفر در این حادثه مجروح شدند که ۱۹ نفر از آنان به مراکز درمانی منتقل و بقیه سرپایی مداوا شدند”.

وی تصریح کرد: “وجود گاز زیاد در تونل ورودی معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر دسترسی به کارگران محبوس شده در این معدن را دشوار کرده است”.

احمدی با بیان اینکه هشت آمبولانس و یک بالگرد در محل حادثه مستقر هستند، گفت: “در حال حاضر گروه های امداد و نجات در داخل تونل مشغول فعالیت هستند تا بتوانند کارگران را نجات دهند. حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر از کارگران در معدن محبوس شده اند”.

مدیر کل مدیریت بحران گلستان نیز در خصوص علت این حادثه گفت: “به احتمال زیاد خارج نشدن گاز از فضای معدن سبب بروز این حادثه شده است”.

اسامی ۱۲ نفر از مجروحین حادثه انفجار معدن در آزادشهر که به بوسیله بالگرد به مراکز درمانی منتقل شدند نیز اعلام شده است.

بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر استان گلستان، علی گنجی وطن، محمد میر عرب، عزیز اله نکویی، تقی طاهر دوست، خادم میر دار، حسین محمودی، مهدی اونق، حسین میردار وطن،حسن علیخانی، محمد نصرتی، علی مسعودی، جهانگیر سارانی از جمله مجروحین این حادثه هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید