خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  چهار کارگر سیمان کارون با شکایت کارفرما احضار شدند / تجمع حمایتی کارگران

چهار کارگر سیمان کارون با شکایت کارفرما احضار شدند / تجمع حمایتی کارگران

خبرگزاری هرانا ـ چهار نفر از کارگران معترض کارخانه سیمان کارون صبح روز جاری با شکایت کارفرما به پاسگاه شهر گلگیر احضار شدند. به گفته این کارگران، ظاهرا کارفرمای سیمان کارون به اتهام  “انجام اغتشاش، اخلال در نظم و جلوگیری از اجرای پروژه فاز دوم کارخانه” این شکایت را مطرح کرده است. از قرار معلوم تعداد زیادی از کارگران این کارخانه در حمایت از کارگران احضار شده مقابل پاسگاه شهر گلگیر که در مجاورت این واحد صنعتی است، تجمع کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از اینا، صبح امروز ۱۰ اردیبهشت ماه، چهار نفر از کارگران معترض کارخانه سیمان کارون با شکایت کارفرما به پاسگاه شهر گلگیر احضار شدند.

تعدادی از کارگران این واحد صنعتی با اعلام این خبر گفتند: “که دلیل احضار همکاران آنها سلسله تجمعات صنفی بوده است که از بهمن واسفند سال گذشته توسط مجموعه کارگران شاغل در این واحد  برپا شده است”.

به گفته این کارگران ظاهرا کارفرمای سیمان کارون به اتهام  “انجام اغتشاش، اخلال در نظم و جلوگیری از اجرای پروژه فاز دوم کارخانه” این شکایت را مطرح کرده است.

از قرار معلوم تعداد زیادی از کارگران این کارخانه در حمایت از کارگران احضار شده مقابل پاسگاه شهر گلگیر که در مجاورت این واحد صنعتی است، تجمع کرده‌اند.

برپایه این اطلاعات گفته می‌شود که کارگران احضار شده از صبح امروز تا لحظه انتشار این خبر در پاسگاه شهر گلگیرحضور دارند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید