خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اعدام  >  روز گذشته در زندان مرکزی مشهد یک زندانی اعدام شد

روز گذشته در زندان مرکزی مشهد یک زندانی اعدام شد

خبرگزاری هرانا ـ جوانی که سه سال قبل در زمانی که ۱۹ سال سن داشت در حمایت از برادرش پس از نزاع در زمین والیبال جوان ۲۶ ساله ای را به قتل رسانده بود، سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خراسان، این حادثه بیستم اردیبهشت سال ۱۳۹۳ در زمین خاکی بازی والیبال و در یکی از روستاهای تربت حیدریه در حالی آغاز شد که ۲ جوان هنگام بازی با یکدیگر به مشاجره پرداختند اما مشاجره لفظی آنان به درگیری فیزیکی کشید و در این میان یکی از آن ها بینی طرف مقابل را شکست.

روز بعد از این حادثه فرد مصدوم به همراه برادرش از روستا عازم تربت حیدریه شدند تا شکایتی را در دادسرا مطرح کنند اما در بین راه با ضارب و برادرش روبه رو شدند.

این رویارویی ناگهانی بار دیگر موجب درگیری بین طرفین شد و این بار جوان ۱۹ ساله چاقویی را بیرون کشید و ضربه ای به گردن جوان ۲۶ ساله وارد آورد. مجروح این حادثه به دلیل اصابت چاقو به شاهرگ گردن جان خود را از دست داد.

گزارش حاکی است: “این گونه بود که پرونده ای جنایی شکل گرفت و عامل قتل که توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده بود در شعبه سوم دادگاه کیفری خراسان رضوی پای میز محاکمه نشست”.

قضات دادگاه کیفری نیز پس از برگزاری چند جلسه محاکمه که با حضور وکیل مدافع متهم برگزار شد اتهام وی را محرز دانستند و او را به قصاص نفس محکوم کردند.

با تایید رای صادره در شعبه ۲۸ دیوان عالی کشور، پرونده این جنایت به اجرای احکام دادسرای مشهد ارسال شد تا این که سپیده دم روز گذشته و پس از فراهم شدن مقدمات اجرای حکم، قاتل ۲۲ ساله که مقداد نام داشت با حضور قضات اجرای احکام پای چوبه دار رفت و اعدام شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید