خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ دلخراش کارگر ایلامی در حین کار

مرگ دلخراش کارگر ایلامی در حین کار

خبرگزاری هرانا ـ کارگر تحصیل کرده ایلامی پس از سقوط در حین کارگری در یک مجتمع مسکونی در شهر ایلام جان خود را از دست داد. این شخص که ۳۶ سال سن داشته است تحصیل کرده و دارای مدارک گرافیک و چند رشته دیگر هنری بوده است که به دلیل نداشتن شغل در رشته مورد نظر از طریق کارگری گذران زندگی می کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپرس، این کارگر جوان که اهل شهرستان دهلران بوده است در حین کار در یک مجتمع مسکونی در حال ساخت در خیابان آزادی ایلام از طبقه ششم یک آپارتمان در حال ساخت به پایین سقوط کرده و جان خود را از دست داد.

یکی از بستگان این متوفی در این زمینه گفت: “وی مشغول کار نقاشی در فضای بیرونی این مجتمع آپارتمانی بوده که به دلایل نامشخص از ارتفاع به پایین سقوط می کند”.

ایزدی افزود: “به گفته پزشکی قانونی ایلام وی در حین سقوط بخاطر وحشت زدگی نیز دچار ایست قلبی می شود و علت مرگ وی علاوه بر شدت جراحات و شکستگی چند ناحیه از اندام وی، ایست قلبی در حین سقوط بوده است”.

وی همچنین گفت: “این شخص که ۳۶ سال سن داشته است تحصیل کرده و دارای مدارک گرافیک و چند رشته دیگر هنری بوده است که به دلیل نداشتن شغل در رشته مورد نظر از طریق کارگری گذران زندگی می کرده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید