خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ساعت ۳:۲۸:۲۱

    خانه  > slide, زندانیان  >  کمپین نامه‌ نگاری نوروزی عفو بین الملل برای زندانیان عقیدتی

کمپین نامه‌ نگاری نوروزی عفو بین الملل برای زندانیان عقیدتی

خبرگزاری هرانا – سعید ملک پور، کیوان کریمی، حسین و مهدی رجبیان، نرگس محمدی، محمد علی طاهری، آتنا دائمی و مهوش ثابت، هفت زندانی نمادین انتخاب شده «کمپین نامه‌نویسی» عفو بین‌ الملل به مناسبت نوروز ۹۶ هستند. این کمپین از مردم میخواهد با نوشتن نامه و ارسال کارت تبریک برای زندانیان عقیدتی که در ایام نوروز زندانی هستند شادی این روز ملی را با آنان قسمت کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، عفو بین الملل شمال آمریکا (کانادا و آمریکا) در چند سال گذشته یک کمپین نامه‌نویسی را همزمان با نوروز برگزار می کند. هر سال ۷ نفر از کسانی که عفو بین الملل برای آن‌ها فعالیت کرده است، انتخاب می‌شوند.

این کمپین اهداف زیر را مد نظر دارد؛

۱)‌ نوشتن نامه به مقامات ایران

و ۲) ارسال پیام همبستگی به شخص زندانی و خانواده آن‌ها

در بیانیه این کمپین آمده: “امسال کمپین نوروزی عفو بین الملل کانادا شامل افراد زیر است؛ سعید ملک پور، کیوان کریمی، برادران رجبیان، نرگس محمدی، محمد علی طاهری، آتنا دائمی و مهوش ثابت. هر کدام هر کجا که هستیم، می توانیم برای این زندانیان بنویسیم.”

عفو بین الملل شمال آمریکا (کانادا و آمریکا) خواسته است این نامه ها به آدرس ذیل فرستاده شود تا به شیوه ای که این سازمان در نظر دارد نهایتا به دست زندانیان برسد؛

Iran Coordinator, Amnesty International
۱۹۹۲ Yonge St. 3rd floor
Toronto ON
M4S 1Z7

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. سلام و سپاسگزارم از
    مہر و انسانیت شما کہ فرزندان این آب و خاک را از خاطر نبرده اید. چشم ، من بہ ھمہ دوستان و دوستان فیسبوکم خبر میدهم و این نعمه را نینویسیم! به سازمانهایی هم که در این خصوص فعالیت میدهند هم خبر میدهم.
    نوروز خوبی داشته باشید!
    و به امید آزادی ھمہ اسیران و زندانیان

نظر بگذارید