خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵, 15th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ساعت ۹:۵۴:۲۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  محمد سلوکی، از مجریان صدا و سیما ممنوع التصویر شد

محمد سلوکی، از مجریان صدا و سیما ممنوع التصویر شد

خبرگزاری هرانا ـ حاشیه های حضور در جشنواره فیلم های ایرانی در ترکیه که با نام جشنواره فیلم عصر آنکارا معرفی شده بود، باعث شد یکی از مجریان صدا و سیما ممنوع التصویر شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از بانی فیلم، جشنواره فیلم عصر آنکارا با حضور داورانی چون کیومرث پوراحمد، نادر طریقت، مهدی احمدی و ابراهیم شیبانی و تعدادی دیگر از هنرمندان به کار خود پایان داد.

یکی از چهره های حاضر در این مراسم، محمد سلوکی بود که راهی ترکیه شد و اجرای اختتامیه جشنواره عصر را به عهده گرفت. همین مسئله موجب شد تا نخستین تبعات آن، ممنوع التصویری این مجری باشد. او که طی یکی- دو سال گذشته اجرای برنامه «سین مثل سریال» را به عهده داشت، قرار بود امسال هم آن را اجرا کند و حتی نامش هم در فهرست عوامل سری جدید این برنامه اعلام شد. با این وجود، یک روز مانده به پخش نخستین قسمت برنامه، سلوکی به دلیل همین موضوع از اجرای آن کنار گذاشته شد.

محبوبه قاضی میرسعید، دیگر مجری این برنامه هم با تصمیم مدیران تلویزیون امکان اجرا در قاب کوچک را پیدا نکرد و از «سین مثل سریال» امسال کنار گذاشته شد. حالا اینکه ممنوع الکاری سلوکی تا چه مقطعی ادامه پیدا کند، هنوز مشخص نیست. ضمن اینکه باید دید هنرمندانی که با جشنواره عصر آنکارا همکاری کردند نیز گرفتار تبعات آن خواهند شد یا خیر.

یادآور می شود، نخستین قسمت برنامه «سین مثل سریال»، شنبه شب گذشته با اجرای امیرحسین مدرس روی آنتن شبکه یک رفت و دلیل اصلی جایگزینی او به جای سلوکی رسانه ای نشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید