خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  برگزاری دادگاه تجدیدنظر دو فعال کارگری

برگزاری دادگاه تجدیدنظر دو فعال کارگری

خبرگزاری هرانا ـ وکیل جعفر عظیم زاده و شاپور احسانی راد از برگزاری دادگاه این دو فعال کارگری در «جوی مناسب» خبر داد. این وکیل دادگستری ابراز امیدواری کرد ریاست دادگاه که در شش ماه گذشته پرونده را به طور دقیق مورد تحقیق و بررسی قرار داده، حکم شایسته قانونی که همان برائت است، صادر کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، محمدعلی جداری فروغی، وکیل جعفر عظیم‌زاده و شاپور احسانی‌راد، گفت: “ساعت ۱۲ ظهر امروز در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ ساوه، رسیدگی به پرونده موکلین آغاز شد”.

وی ادامه داد: “وکیل شرکت شاکی (پروفیل ساوه) در جلسه اظهار داشت اصولا آقای جعفر عظیم زاده در جریان اعتراضات کارگری این شرکت نبوده و ما شکایتی علیه نامبرده نداشتیم و نداریم. در عین حال ایشان دو نفر شاهد به دادگاه معرفی کرد که شاهدان در ارتباط با شاپور احسانی راد گفتند که نامبرده در جریان اعتراضات چند صدنفری کارگران نسبت به ماهها دستمزد معوقه، در جمع کارگران اظهار داشته که از حق خود دفاع کنید، ولی نامبرده هیچ عمل خلافی انجام نداده‌است”.

جداری فروغی با بیان این که در این جلسه آخرین دفاعیات نیز انجام شد و بیان شد که اتهامات وارده از جمله تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم به هیچ وجه وارد نیست؛ افزود: “امیدوارم ریاست دادگاه که در شش ماه گذشته پرونده را به طور دقیق مورد تحقیق و بررسی قرار داده، حکم شایسته قانونی که همان برائت است، صادر کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید