خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  تعلیق محکومیت حبس احمد منتظری توسط دادگاه ویژه روحانیت

تعلیق محکومیت حبس احمد منتظری توسط دادگاه ویژه روحانیت

خبرگزاری هرانا ـ حکم محکومیت حبس احمد منتظری فرزند آیت‌الله منتظری توسط دادگاه ویژه روحانیت به حالت تعلیق در آمد. آقای احمد منتظری ساعت ٩ صبح روز جاری با پایان یافتن مدت مرخصی، بر حسب قرار قبلی به دادسرای ویژه روحانیت قم مراجعه نمود، اما به وی گفته شد حکم مربوطه به حالت تعلیق درآمده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز جاری کانال تلگرامی «بیت‌ آیت‌‌الله منتظری» نوشت:

“حکم صادره توسط دادگاه ویژه روحانیت نسبت به حجه الاسلام والمسلمین احمد منتظری که موجب اعتراض بسیارى از عزیزان از جمله مراجع معظم تقلید شده بود تعلیق، و ایشان به منزل بازگشت.

آقای احمد منتظری ساعت ٩ صبح امروز (٩۵/١٢/١۴) با پایان یافتن مدت مرخصی، بر حسب قرار قبلی به دادسرای ویژه روحانیت قم مراجعه نمود، که به ایشان گفته شد حکم مربوطه به حالت تعلیق درآمده است.

طبق اطلاعیه دادسرای ویژه روحانیت حجت‌الاسلام احمد منتظری به اتهام تبلیغ علیه نظام و توهین به بنیانگذار به شش سال حبس قطعی محکوم شده بود که در چهارم اسفند ماه برای اجرای حکم محکومیت از سوی ماموران بازداشت و از فردای آن روز به مرخصی آمده و قرار بود برای ادامه سپری کردن دوران محکومیت امروز خود را به مسئولان قضایی معرفی کند.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید