خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵, 8th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ساعت ۱۲:۵۳:۳۷

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  مصدومیت ۶ دانش آموز ابتدایی در سمیرم به دلیل فروریختن دیوار مدرسه

مصدومیت ۶ دانش آموز ابتدایی در سمیرم به دلیل فروریختن دیوار مدرسه

خبرگزاری هرانا ـ بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه ای در روستای سادات آباد سمیرم در جنوب استان اصفهان، ۶ دانش آموز مصدوم شدند. آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در قبال این حادثه واکنشی از خود نشان نداده و علت تخریب این دیوار را اعلام نکرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه ظهر روز چهارشنبه هشتم دی ماه، دیوار حیاط مدرسه‌ ای واقع در روستای سادات آباد از توابع شهرستان سمیرم، تخریب و بر روی تعدادی از دانش‌آموزان فرو ریخت.

در این حادثه چهار پسربچه ۷ ساله، یک دختر بچه ۹ ساله و یک دختر بچه ۷ ساله از ناحیه زانو، سر و پا مصدوم شدند.

پس از وقوع حادثه، دو واحد امدادی از اورژانس پیش ‌بیمارستانی و هلال احمر بر بالین مصدومان حاضر شدند و پس انجام خدمات درمانی اولیه آنها را ابتدا به درمانگاه روستا و سپس به بیمارستان سیدالشهدا سمیرم منتقل کردند.

وضعیت مصدومان این حادثه مناسب گزارش شده است.

آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در قبال این حادثه واکنشی از خود نشان نداده و علت تخریب این دیوار را اعلام نکرده است.

روستای سادات آباد از توابع بخش پادنای سمیرم آخرین روستای سمیرم در جنوب غربی این شهرستان و استان اصفهان و در مرز دو استان چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

شهرستان یکصد هزار نفری سمیرم با یکهزار و ۳۲۹ فرهنگی و ۱۰ هزار و ۳۰۰ دانش آموز، ۱۵۰ روستا و آبادی، چهار شهر و چهار بخش مرکزی، وردشت، پادنا و دناکوه در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید