خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت پنج شهروند ‘ماساژور’ در خراسان رضوی

بازداشت پنج شهروند ‘ماساژور’ در خراسان رضوی

خبرگزاری هرانا ـ پلیس امنیت اخلاقی خراسان رضوی، یک مرد و ۴ زن را با اتهام «ماساژ» بازداشت کرده است که بعضی از این دختران متهم، تبعه ایران نیستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، معاون دادستان مشهد روز گذشته با تایید خبر دستگیری اعضای این باند مدعی شد: “در پی کسب برخی اطلاعات مبنی بر این که افرادی به صورت غیرقانونی وغیراخلاقی در زمینه ماساژ توسط جنس مخالف فعالیت می کنند و طعمه های خود را از طریق شبکه های اجتماعی به دام می اندازند، رسیدگی به این پرونده با صدور دستورات ویژه قضایی به گروهی از ماموران پلیس امنیت اخلاقی خراسان رضوی سپرده شد تا اقدامات تخصصی و پلیسی را در این باره آغاز کنند”.

قاضی حیدری در ادامه ادعاهای خود افزود: “رصدهای اطلاعاتی در فضای مجازی وارد مرحله جدیدی شد و ماموران انتظامی به ردیابی اعضای این باند پرداختند تا این که بررسی های مقدماتی نشان داد اعضای این باند با تقلید از شیوه های غربی، به تبلیغ در شبکه های اجتماعی می پردازند و سپس طعمه های خود را به لانه ای می کشانند که از قبل و برای این منظور در نظر گرفته اند”.

معاون دادستان مشهد گفت: “پس از جمع آوری اطلاعات کامل درباره فعالیت اعضای این باند که یک نفر از آنان مرد و چهار نفر دیگر زن بودند، ماموران انتظامی با صدور دستور قضایی وارد عمل شدند و همه اعضای این باند را در چند عملیات جداگانه به دام انداختند”.

وی ادعا کرد: “در این عملیات یکی از اعضای این باند در حالی که دستبندهای قانون بر دستانش گره خورده بود از چنگ ماموران انتظامی گریخت اما پس از گذشت ۲۴ ساعت با یک عملیات هماهنگ و ردیابی های اطلاعاتی دوباره دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید