خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  اسیدپاشی بر زن جوان به دلیل جواب رد به خواستگاری

اسیدپاشی بر زن جوان به دلیل جواب رد به خواستگاری

خبرگزاری هرانا ـ خانم مهندس جوانی که از سوی مرد میان سالی به او پیشنهاد ازدواج شده بود، بعد از اینکه به درخواست ازدواج جواب منفی داد دو بار مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جوان آنلاین، چندی قبل دختر جوانی به اداره پلیس رفت و گفت که مرد میانسالی به بدنش مایع اسیدی پاشیده است.  شاکی در توضیح ماجرا گفت: من مهندس هستم و در یکی خیابان‌های شمالی تهران شرکت دارم. شش ماه قبل، از طریق یکی از دوستانم در گروه تلگرامی عضو شدم. در این گروه، اعضا بدون اینکه با یکدیگر آشنایی داشته باشند، چت می‌کردند. چند روزی از عضویتم در گروه نگذشته بود که با فردی که خودش را پسر جوانی به نام پویا معرفی کرد، آشنا شدم. پس از این ارتباط تلگرامی ما برقرار شد تا اینکه کم‌کم به من ابراز علاقه کرد و درخواست ملاقات حضوری داد، اما من قبول نکردم. هر روز که از آشنایی ما می‌گذشت پویا خودش را به من نزدیک‌تر می‌کرد به طوری که به پیشنهاد ازدواجش جواب مثبت دادم. بعد در یکی از رستوران‌های شمال تهران قرار ملاقات گذاشتیم تا بیشتر با هم آشنا شویم. وقتی پویا را دیدم، خیلی تعجب کردم چون او در تلگرام خودش را پسری جوان معرفی کرده بود، اما من مردی حدود ۵۰ ساله را مقابل خودم دیدم.

روز اول آشنایی در این باره چیزی به او نگفتم و پویا دوباره به من ابراز علاقه کرد و مدعی بود عاشق من شده است. او از من خواست تا به خواستگاری‌ام بیاید، اما من از او مهلت خواستم تا درباره ازدواجم فکر کنم و بعد از مشورت با خانواده‌ام به او خبر دهم. وی ادامه داد: “در نهایت به این نتیجه رسیدم که به پویا جواب رد بدهم. البته ماجرا را برای خانواده‌ام هم توضیح دادم که آنها هم مخالفت کردند. بعد هم تصمیم خودم را به پویا توضیح دادم، اما او اصرار به ازدواج داشت و می‌گفت خانواده‌ام را راضی می‌کند. سرانجام حرف دلم را به او زدم و گفتم به خاطر اختلاف سنی زیاد اصلاً راضی به این کار نیستم. پویا وقتی با جواب رد من روبه‌رو شد، عصبانیت در چهره‌اش موج زد. وقتی مطمئن شد که تصمیم من جدی است، شروع به تهدید کرد. او برای من پیامک‌های تهدیدآمیز می‌فرستاد و می‌گفت اگر با او ازدواج نکنم به زودی جان شیرین مرا می‌گیرد، اما من آب پاکی را روی دستش ریختم و به او گفتم که اصرار و تهدیدهایش فایده‌ای ندارد”.

پس از این پویا مرا تهدید به اسیدپاشی کرد، اما من باورم نشد تا اینکه مدتی قبل در راه محل کارم بودم که پویا داخل خیابان راه مرا سد کرد و ناگهان مایع داخل بطری پلاستیکی را روی بدنم پاشید و به سرعت فرار کرد. وقتی مایع روی لباسم پاشیده شد تمام لباسم پودر شد که متوجه شدم مایع اسیدی بوده است، اما خوشبختانه مایع اسیدی کم بود و به بدنم آسیب نرساند. پس از این حادثه به دادسرای محل رفتم و از پویا شکایت کردم، اما او فراری بود. در این مدت از ترس چند روزی به محل کارم نرفتم و شرکتم را تعطیل کردم و پس از آن هم همیشه با تاکسی تلفنی به همه جا رفت و آمد دارم و کمتر به داخل خیابان می‌رفتم. من فکر کردم پویا پس از این حادثه دیگر برایم مزاحمت ایجاد نمی‌کند، اما چند روز قبل وقتی در نزدیکی خانه‌مان از تاکسی‌تلفنی پیاده شدم، دوباره پویا راه مرا سد کرد و دوباره مایع اسیدی روی بدنم پاشید که این بار مایع اسیدی لباس‌هایم را پودر کرد و به بدن و پوستم آسیب رساند. در حالی که از شدت سوزش فریادم به آسمان بلند شده بود، پویا دوباره فرار کرد و همسایه‌ها مرا به بیمارستان رساندند که متوجه شدم مایع اسیدی، مایع تمیز کننده بوده است. من چند روزی تحت درمان قرار گرفتم و بعد از آن هم به پزشکی قانونی معرفی شدم و پزشکی قانونی هم ۴ درصد سوختگی در بدنم را تأیید کرد.

وی در پایان گفت: “پس از حادثه دوم من هر شب کابوس می‌بینم و از ترس جرئت ندارم به خیابان بروم به طوری که از سایه‌ام نیز می‌ترسم”.

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی دراختیار مأموران پلیس قرار گرفت. تحقیقات درباره این حادثه و شناسایی مرد اسیدپاش ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید