خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان, بهداشت و محیط زیست, کودکان  >  اجرای مجدد طرح ساعتی با محیط بانان در مدارس ملارد

اجرای مجدد طرح ساعتی با محیط بانان در مدارس ملارد

خبرگزاری هرانا ـ سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از اجرای مجدد طرح «ساعتی با محیط بانان» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، یعقوب مریدزاده با اعلام این خبر گفت: “طی هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش شهرستان ملارد، بار دیگر این طرح در مدرسه پسرانه شهدای صفادشت در نوبت صبح روز گذشته اجرا شد”.

وی افزود: “استمرار اجرای این طرح با هدف آشنایی دانش آموزان با وظیفه و کار محیط بانی و همچنین شناخت بیشتر حیات وحش و چگونگی حفظ آن در راستای افزایش فرهنگ زیست محیطی دانش آموزان می باشد”.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد ضمن تشکر از همکاری و استقبال مدیران مدارس از اجرای این طرح، اظهار داشت: “اجرای طرح به همراه کلیپ های نمایشی و برگزاری مسابقه در خصوص محیط بانی بسیار مورد توجه دانش آموزان قرار گرفته ، موجب افزایش انگیزه در آنها می‌گردد و امیدواریم همچنان بتوانیم با افزایش کارگاه‌های آموزشی بینش عمیق زیست محیطی را در نسل آینده تقویت نماییم”.

طرح سازمانی ساعاتی با محیط بان در مدارس از ابتدای مهرماه سالجاری با همکاری محیط زیست و آموزش و پرورش در سطح مدارس شهرتهران و شهرستانهای استان تهران اجرایی شده و تا کنون دانش آموزان بیش از ۳۰ مدرسه با این طرح آشنا شده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید