خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  درپی انتشار ویدئویی در فضای مجازی، هواپیمایی ایرآسیا تذکر گرفت

درپی انتشار ویدئویی در فضای مجازی، هواپیمایی ایرآسیا تذکر گرفت

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از پیگیری «عدم رعایت شئونات اسلامی» در پرواز هفته گذشته کوالالامپور – تهران هواپیمایی ایرآسیا و برخورد با آن خبر داد. چند روز پیش یکی از مهمانداران پرواز کوالالامپور – تهران هواپیمایی ایر آسیا فیلمی را با عنوان “شادترین پرواز ایرانی” در یوتیوپ منتشر کرد. در این فیلم تعدادی از مهمانداران با همراهی شماری از مسافران اقدام به انجام حرکات رقص کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، رضا جعفرزاده در مورد انتشار ویدئوی منتشره در فضای مجازی اظهار کرد:‌ “چند روز قبل بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفته و از طریق دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی در حال انجام اقدامات مربوطه هستیم”.

وی تصریح کرد:‌ “به شدت پیگری این مسئله هستیم و با آن برخورد می‌کنیم”.

وی تاکید کرد: “تذکرات لازم در این رابطه را به هواپیمایی ایرآسیا می‌دهیم”.

چند روز پیش یکی از مهمانداران پرواز کوالالامپور – تهران هواپیمایی ایر آسیا فیلمی را با عنوان “شادترین پرواز ایرانی” در یوتیوپ منتشر کرد. در این فیلم تعدادی از مهمانداران با همراهی شماری از مسافران اقدام به انجام حرکات رقص می‌کنند.

ایرآسیا از تیرماه امسال پس از ۴ سال پروازهای مستقیم خود به ایران را از سرگرفت. بنیامین اسماعیل مدیر اجرایی ایرآسیا اردیبهشت ماه امسال در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اکنون زمان مناسبی برای احیای پرواز مستقیم دوباره تهران به کوآلالامپور است گفته بود: “طی ۴ سال گذشته به طور فزاینده‌ای پروازهای خود را در مسیرهای کوتاه‌برد و دوربرد افزایش داده‌ایم تا ایرانیان بتوانند به یک شبکه پروازی وسیع با قیمت‌هایی مقرون به صرفه دسترسی داشته باشند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید