خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ساعت ۲۳:۱۰:۱۸

    خانه  > کودکان  >  نوزاد یک روزه رها شده با ضایعه نخاعی، نهایتا پذیرش شد

نوزاد یک روزه رها شده با ضایعه نخاعی، نهایتا پذیرش شد

خبرگزاری هرانا ـ مدیر روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور در پی انتشار اخباری مبنی بر پذیرش نشدن نوزاد یک روزه با ضایعه نخاعی رها شده در مشهد، از سوی نهادهای متولی، گفت که این کودک نهایتا در «شیرخوارگاه حضرت علی اصغر» مشهد پذیرش شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی میرشاه ولد مدیر روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور در پی انتشار اخباری مبنی بر پذیرش نشدن نوزاد یک روزه رها شده در مشهد از سوی نهادهای متولی، اظهار داشت: “این کودک اکنون در شیرخوارگاه حضرت علی اصغر مشهد پذیرش شده است”.

وی افزود: “نوزاد یک روزه با ضایعه نخاعی عصر جمعه در مجموعه پدیده شاندیز پیدا شد، این کودک با توجه به شرایط خاص در ستون مهره ها و دیگر مشکلات در اندام ها در مرکز نگهداری کودکان حضرت علی اصغر مشهد پذیرش شد”.

مدیر روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور در خصوص پذیرش نشدن این کودک در ساعات ابتدایی پیدا شدن در مراکز نگهداری کودکان بهزیستی، خاطرنشان کرد: “پذیرش کودک در این مراکز نیاز به مجوز قضایی و قانونی دارد و کل روند پذیرش نوزاد در مرکز نگهداری، دو ساعت طول کشید به آن معنا که این نوزاد ساعت ۳ بعد از ظهر پیدا و در ساعت پنج بعد از ظهر در شیرخوارگاه پذیرش شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید