خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ساعت ۱۸:۲۲:۰۶

    خانه  > اندیشه و بیان  >  توضیحات دادستان تهران درباره بازداشت نماینده جشنواره فیلم برلین

توضیحات دادستان تهران درباره بازداشت نماینده جشنواره فیلم برلین

خبرگزاری هرانا ـ جعفری دولت‌آبادی درباره دلایل بازداشت «آنکه لوکه» نماینده جشنواره فیلم برلین در فرودگاه امام خمینی توضیح داد. این مقام قضایی مدعی شد خانم لوکه پس از ورود به کشور با برخی از متهمان اعتراضات انتخابات ۸۸ ارتباط گرفته و هنگام خروج «شصت فیلم زیرزمینی و غیرمجاز» همراه داشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یک شنبه چهاردهم آذر داستان تهران در نوزدهمین نشست شورای معاونین دادستان تهران با موضوع اجرای احکام موضوع ورود برخی افراد مساله‌دار به کشور را مورد توجه قرار داد و ضمن انتقاد از عدم حساسیت برخی نهادها و مسؤولین نسبت به این مهم، به عنوان نمونه اظهار داشت: “اخیراً خانمی به نام «آنکه لوکه» وارد کشور شده و پس از ارتباط‌گیری با برخی محکومان فتنه، با به همراه داشتن بیش از شصت فیلم زیرزمینی و غیرمجاز قصد خروج از کشور را داشت که حین خروج دستگیر شد”.

جعفری دولت‌آبادی به نمونه‌های دیگری از ورود افراد «مساله‌دار» به کشور، از جمله برخی هنرپیشه‌ها که در مدلینگ فعالیت می‌ کنند اشاره کرد و با طرح این سؤال که این اشخاص چگونه وارد کشور می‌شوند، از مسوولان خواست ضمن بررسی، به این سؤال پاسخ دهند و با حساسیت نشان دادن به موضوع، از وقوع اتفاقات مشابه جلوگیری کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید