خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, کارگران  >  ضرب‌وشتم و بازداشت در اعتراض رانندگان شرکت واحد تهران /تصاویر

ضرب‌وشتم و بازداشت در اعتراض رانندگان شرکت واحد تهران /تصاویر

خبرگزاری هرانا – روز جاری از تجمع مسالمت‌آمیز رانندگان شرکت واحد در مقابل شهرداری تهران ممانعت بعمل آمد و نیروهای امنیتی تعدادی از این رانندگان را توام با ضرب‌وشتم بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ساعت ۱۰ صبح امروز رانندگان شرکت واحد به دلیل پیگیری درخواست مسکن به شهرداری مراجعه کرده بودند، اما توسط یگان ضد شورش نیروی انتظامی مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته و برخی از آنان بازداشت شدند.

بر اساس گفته‌های منابع حاضر در این تجمع؛ محمدعلی اصلانی، امیرعباس حسینی، ناصرمحرمزاده، ایرج فدایی، حسن سعیدی، وحید فریدونی، علیرضا توسلی و امیر تاخیری توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، خیابان‌های منتهی به شهرداری کاملا در کنترل یگان ضد شورش نیروی انتظامی قرار گرفت و از تجمع ممانعت بعمل آمد. هم‌چنین رانندگان در پایانه فیاض بخش تجمع کرده بودند که نیروهای انتظامی در آن‌جا نیز معترضین را با ضرب‌وشتم پراکنده و تعدادی را بازداشت کردند.

تصاویری از این تجمع، ضرب و شتم و بازداشت برخی از رانندگان در ادامه مشاهده نمایید؛

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. انقلاب انقلاب ، انقلاب قهری پرولتری تنها راه رهائی

    بس کنید ای محرومان، ای بی جیزان چیز آفریفن، بس کنید! اسم خدا را نیاورید که موجود نیست،این خرافه را بدور اندازید که نفرت آور است و متعفن، این دُمل چرکین ، این نظام طبقاتی را با نیشتر مبارزه ی طبقاتی از هم بشکافید ای یاران، ای همرزمان پای در زنجیر دین و مالکیت، مرزها را فرو ریزید که مرگ شما در پشت میله های خاردار آنهاست. آری، به خود باور آورید که شمائید، قادر به تغییر، تغییر بنیادی این اوضاع نکتبارید، مسلح شوید، متحد شوید، سازمان یابید، متحد شوید، کارگران نعمت آفرینان ، متحزب شوید، ستاد موجودیت دهید، این راه حل شماست! این نظم استثمارگر و خون ریز، این ستمگر و ظالم را از ریشه برکنید، این دولت را در هم شکنید، اقتدار خودتان بنیاد نهید، بس کنید ، بس کنید، گریه و زاری را، دیکر کسی نباید گریه کند، دیگر کسی نباید از حق من صحبت کند که حقی ندارد، مگر اینکه قد علم کند و به جنگ طبقه ی حاکمه و دولت سرکوبگرش برخیزد و حق خود را در جنگی خونین بگیرد و سهم خود را از حلقوم سرمایه داران، دولتیان بیرون کشد. آری، رفقا و دوستان، هم طبقه ای های استثمار شده و پا به زنجیر عادات هزارانه ساله بردگی و مذاهب و ادیان و کشور و میهن، زنجیر ها را بگسلید ، بهم شوید، مشت گردید بر دهان یاوه گویان دروغگو، این پفیوسان در لباس آیته الله و رئیس جمهوری و ولی فقیه ووو بکوبید، سلاح را در دست تان بفشرید و فلب حاکمان را نشانه روید، جز این راهی نیست! راه نجات و رهائی تان، راه غلبه براستثمار و تحقیر شدن تان، راه پایان رنج هایتان، گرسنگی هایتان و رسیدن به سعادت انسانی که واقعی است و ممکن، روی همین زمین، فقط باور آوردن به نیروی طبقاتی تان وانقلاب سرخ کارگران سازمان یافته است و دیگر هیچ

نظر بگذارید