خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر دانشگاه براثر حادثه کار

مرگ یک کارگر دانشگاه براثر حادثه کار

خبرگزاری هرانا ـ بهنام قشلاقی، از نیروهای خدماتی دانشگاه شهید بهشتی که ماه گذشته براثر حادثه کار مصدوم شده بود، روز سه شنبه (نهم آذزماه) در بیمارستان طالقانى درگذشت. نیروهای خدماتی دانشگاه، تنها ملزم به انجام امور بهسازی فضای هستند اماروز حادثه  از آنها خواسته شده بود تا برای پراکندن و جمع آوری سگ‌هایی که به داخل دانشگاه آمده بودند اقدام کنند که در پی این عمل، آقای قشلاقی به داخل چاهی سقوط کرد و نهایتا جان سپرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، منابع خبری در دانشگاه شهید بهشتی با اعلام این خبر گفتند که مرحوم قشلاقی حدود سه هفته قبل در حین انجام کار به داخل چاهی که در محوطه دانشگاه قرار دارد سقوط می‌کند.

به گفته آنها در توضیح این حادثه گفتند: “نیروهای خدماتی دانشگاه، تنها ملزم به انجام امور بهسازی فضای هستند اما به دنبال سرد شدن ناگهانی هوا از آنها خواسته می‌شود تا برای پراکندن و جمع آوری سگ‌هایی از بیرون به داخل دانشگاه آمده بودند اقدام کنند”.

براساس این اطلاعات در جریان این کار، یکی از نیروهای خدماتی شاغل در دانشگاه شهید بهشتی با نام «بهنام قشلاقی» اهل روستای خمس شهرستان خلخال، در اثر سقوط به داخل چاه، دچار آسیب و به بیمارستان طالقانی منتقل می‌شود.

در نهایت پس از سه هفته کارگر مصدوم جان خود را از دست می‌دهد.

آنها در خاتمه افزودند: “از آنجایی که این حادثه می‌توانست برای هر فرد دیگری اتفاق بیفتد، رعایت کامل اصول ایمنی امری ضروری است که حتی می‌توانست از بروز این حادثه جلوگیری کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید