خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت پنج کارگر در ۲۴ ساعت گذشته

مرگ و مصدومیت پنج کارگر در ۲۴ ساعت گذشته

خبرگزاری هرانا ـ در طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل حوادث ناشی از فقدان ایمنی محیط کار، یک کارگر راننده تراکتور و یک کارگر جوان در معدن گل‌گهر سیرجان بر اثر حوادث کار جان باختند. سه تن از کارگران کارگاه تولیدی کفش به دلیل آتش سوزی نیز دچار مصدومیت شدند که به بیمارستان منتقل گردیدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، شب گذشته در مسیر جاده مزارع نی شکر هفت تپه در شهرستان شوش (استان خوزستان)، یک کارگر راننده تراکتور بر اثر حادثه کار جان خود را از دست داد.

منابع خبری با اعلام این خبر گفتند؛ این حادثه حوالی ساعت ۲۲ شب  گذشته ( سوم آذرماه) در مسیر جاده مزارع نی شکر به کارخانه نی شکر هفت تپه در شهر شوش زمانی اتفاق افتاد  که یک دستگاه تراکتور حامل بار نی شکر به دلایل نامشخصی از مسیر خود منحرف می شود که در نتیجه آن راننده تراکتور درجا کشته می شود.

این کارگر مجتمع نی شکر هفت تپه در ادا مه گفت: “کارگرکشته شده این حادثه آقای «جعفرخان شیر» نام دارند که او به همراه یک دستگاه تراکتور به صورت استیجاری در مجتمع نی شکر هفت تپه  برای حمل نی شکر به کارخانه مشغول کار بودند”.

روز گذشته رخ داد؛ مرگ یک کارگر جوان در معدن گل‌گهر سیرجان

به گزارش ایلنا، روز گذشته، یک کارگر ۲۷ساله معادن اقماری گل گهر بر اثر برخورد قطعه رینگ لاستیک تراک جان خود را از دست داد.

روز گذشته، کارگر ۲۷ساله معادن اقماری گل گهر بر اثر برخورد قطعه رینگ لاستیک تراک (ماشین های غول پیکر معدن ) در هنگام تعمیر، جان خود را از دست داد.

ظاهرا کارگر ۲۷ ساله در حال تعمیر لاستیک یک دستگاه تراک بوده است که قطعه رینگ تراک به سرش برخورد می کند و ۲۰ متر وی را به عقب پرتاب می کند.

با تلاش تیم های امدادی حاضر در محل، فرد حادثه دیده که به طور شدیدی از ناحیه سر دچار آسیب شده بود تحت نظر قرار گرفت که متاسفانه جان خود را از دست داد.

مصدومیت سه کارگر بر اثر آتش سوزی کارگاه تولیدی کفش

به گزارش ایلنا، براثر آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی کفش سه کارگر مصدوم شدند و کارگاه خسارت مالی فراوانی دید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید این حادثه گفته است: “شب گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵و اطلاع رسانی وقوع حادثه، آتش نشانان به محل حادثه واقع در چهارراه مخبر الدوله خیابان مظفری  اعزام شدند”.

به گفته وی؛ یک منزل قدیمی به وسعت ۱۷۰ متر ۲ طبقه به کارگاه کفاشی تبدیل شده بود که آتش در طبقه همکف کاملا شعله ور و در حال سرایت به سایر قسمت های این کارگاه کفاشی بود.

جلال ملکی در خصوص خسارات جانی ناشی از این حادثه گفت: “در این حادثه سه کارگر دچار مصدومیت شدند که آتش نشانان این مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید