خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ادعای یک مقام شهرداری: حمایت شهروندان از دستفروشان آسیب‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد

ادعای یک مقام شهرداری: حمایت شهروندان از دستفروشان آسیب‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد

خبرگزاری هرانا ـ مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران مدعی شد که حمایت شهروندان از دستفروشان باعث می شود تا آسیب های اجتماعی در جامعه افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابوالقاسم چیذری مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران با اشاره به موضوع اشخاصی که به صورت گروهی دستفروشی می‌کنند، اظهار داشت: “بر اساس شواهد به دست آمده همه اشخاصی که در یک محله اقدام به دستفروشی می‌کنند، از یک شخص حقوق ماهیانه دریافت می‌کنند”.

وی افزود: “تا حدودی توانسته‌ایم این باندها را شناسایی کنیم اما تعدادی باقی ماندند که به زودی شهرداری تهران آن‌ها را هم شناسایی خواهد کرد”.

مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران اضافه کرد: “این باندها را به نیروی انتظامی معرفی می‌کنیم تا آن‌ها شبکه و دست‌های پشت پرده را متزلزل کنند”.

وی با تأکید بر اینکه شهرداری تهران دستفروشان واقعی را شناسایی و آن‌ها را ساماندهی می‌کند، گفت: “وظیفه داریم دستفروشان مزاحم را از تمام نقاط شهر پاکسازی کنیم”.

چیذری گفت: “از شهروندان درخواست دارم تا از دستفروشان حمایت احساسی نکنند چراکه این حمایت آسیب‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید