خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  تعیین شعبه رسیدگی‌کننده به پرونده شکایت علی مطهری

تعیین شعبه رسیدگی‌کننده به پرونده شکایت علی مطهری

خبرگزاری هرانا ـ وکیل‌مدافع علی مطهری از تعیین شعبه چهارم دادسرای نظامی شیراز برای رسیدگی به پرونده موکلش خبر داد. به گفته وی، دیوان عالی کشور، دادسرای نظامی شیراز را برای رسیدگی به اتهامات «آمران حمله به علی مطهری» صالح دانسته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، مصطفی ترک همدانی گفت: “پس از آنکه دادسرای نظامی شیراز خود را صالح رسیدگی به پرونده متهمان آمران حمله به علی مطهری ندانست، این پرونده برای رسیدگی به دادسرای انقلاب شیراز فرستاده شد و دادسرای عمومی و انقلاب شیراز نیز با توجه به اینکه هویت تمامی متهمان نظامی بود، خود را شایسته به رسیدگی ندانست و پرونده را برای تعیین تکلیف به دیوان عالی کشور ارسال کرده بود”.

وی افزود: “این پرونده در شعبه یازدهم دیوان عالی کشور مطرح رسیدگی بود که قضات دیوان عالی نظرشان را اعلام کردند و نظر قضات این دیوان به صالح دانستن دادسرای نظامی شیراز در رسیدگی به پرونده حمله به علی مطهری است؛ زیرا متهمان این پرونده، همگی نظامی بودند”.

ترک‌همدانی خاطرنشان کرد: “در نهایت دیوان عالی کشور این پرونده را برای رسیدگی به دادسرای نظامی شیراز ارسال کرد. اخیرا مطلع شدم که شعبه چهارم بازپرسی دادسرای نظامی شیراز برای رسیدگی به این پرونده تعیین شده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید