خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵, 21st of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ساعت ۱۶:۲۸:۱۴

    خانه  > سایر گروهها, گزارش تصویری  >  تجمع مردم سرباز در اعتراض به تیراندازی ماموران و مرگ یک شهروند / گزارش تصویری

تجمع مردم سرباز در اعتراض به تیراندازی ماموران و مرگ یک شهروند / گزارش تصویری

خبرگزاری هرانا ـ ماموران مرصاد نیروی انتظامی روز گذشته در محور ایرانشهر-سرباز به سوی یک جوان حامل چند گالن سوخت به نام عبدالمجید ایراندوست (حملی) آتش گشودند که این حادثه منجر به تیرخوردن و آتش گرفتن خودرو و راننده آن شد. روز جاری تجمع اعتراضی مردم این شهر به بازداشت ماموران خاطی منجر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ، یک روز پس از این واقعه (صبح امروز ۱۹ آبان ۹۵) خانواده و معتمدان طائفه ایراندوست و حملی با تجمع در مقابل دادسرای نظام ایرانشهر خواستار محاکمه عوامل تیراندازی شدند.

یکی از بستگان نزدیک جوان کشته شده در این باره به فعالین بلوچ گفت: “صبح امروز به همراه سردار تاج بخش حملی و جمعی از مردم در مقابل دادسرا تجمع کردیم که خوشبختانه این تجمع به موقع، نتیجه داد و ماموران بازداشت شدند”.

وی افزود: “مامورانی که خودسرانه شلیک کردند لباس شخصی داشتند و به همین خاطر راننده ماشین به ایست آنها توجه نکرده است و آنها هم بدون رعایت هیچ ضابطه ای شلیک کردند که طبق شواهدی که ما داریم دو تیر به ماشین و خود راننده اصابت کرده و باعث شده خودرو آتش گرفته و عبدالمجید به طور کامل در آتش بسوزد”.

لازم به ذکر است که رسانه های داخلی هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید