خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵, 19th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ ساعت ۱۴:۳۹:۳۲

    خانه  > زندانیان  >  عدم رسیدگی به شکایت مرتضی مرادپور و حسین علی‌محمدی در زندان تبریز

عدم رسیدگی به شکایت مرتضی مرادپور و حسین علی‌محمدی در زندان تبریز

خبرگزاری هرانا ـ با گذشت چند روز از شکایت کتبی مرتضی مرادپور و حسین علی‌محمدی از رئیس اندرزگاه بند ۱۲ محکومین و سایر ماموران انتظامات، تاکنون مسئولان زندان شکایات این فعالان را به مراجع قضایی ارجاع نداده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اویان نیوز، با گذشت چند روز از شکایت کتبی مرتضی مرادپور و حسین علی‌محمدی از «سلطانی»، رئیس اندرزگاه بند ۱۲ محکومین و سایر ماموران انتظامات این بند، دادیار ناظر زندان از ارجاع شکایات این فعالان به شعب رسیدگی جلوگیری به عمل آورده و هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام نداده است.

پس از ضرب و شتم این دو زندانی سیاسی در روز سه­ شنبه ۱۱آبان۹۵، مرتضی مرادپور به همراه رسول رضوی به مکان نامعلومی منتقل شده است.

رسول رضوی، مرتضی مرادپور و حسین علی‌محمدی از روزهای گذشته در اعتراض به نقض حقوق خود دست به اعتصاب غذا زده اند.

رسول رضوی از روز ۱۲مهر۹۵ در اعتراض به «احکام صادره دادگاه انقلاب و فشار نیروهای امنیتی در خصوص روند پرونده اش» دست به اعتصاب غذای نامحدود زده است.

مرتضی مرادپور از روز ۴آبان۹۵ در اعتراض به «عدم اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی در پرونده خود و ممانعت از آزادیش» در اعتصاب غذا بسر می برد.

حسین علی‌محمدی نیز از روز سه شنبه ۱۱آبان۹۵ و در اعتراض به ضرب و شتم جمعی توسط «سلطانی» رئیس اندرزگاه بند ۱۲ محکومین و انتظامات بند  دست به اعتصاب غذای نامحدود زده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید